Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz pusszycat #4 üzenetére

    Nem ismered Steve munkáját ?:D... ejj ;]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

  • Hadeska22

    aktív tag

    Nem értem hogy miért csinál itt néhány ember vérre menő hitvitát......emberek... ezek csak (!) készülékek ,..kérem tartsuk már tiszteletbe ezt a kijelentést...(akinek nem inge ;) )

    Androidra fejlesztünk mert úgy érezzük van benne potenciál..főleg Tegra 3-ra..mivel kevés a direkt alkalmazás ezen processzorral szerelt telefonokon... Az iPhone (mi) számunkra nem hozza meg azt a bizonyos WOW' (élet)érzést amit sokaknál.. se fejlesztői, se user szempontból...de attól még nem rossz.
    Régebben iPhone-ra megérte fejleszteni mert tényleg jövedelmező volt a developereknek is.(nem mondom hogy most nem az, de közel sem annyira mint volt).. de azóta a trend megváltozott , mondjuk Androidra sem érdemes külön fejleszteni, de pl. Tegra (2)..3 miatt (TegraZone-->Nvidia sokat fizet1-1 alkalmazásért) megéri .Jelenleg a Windows Phone és BlackBerry 10 OS -re való applikáció fejlesztésekben van a pénz,főleg az előbbiben :)

    Én is személy szerint jobb szeretem személyre szabni a készülékem, minthogy a beállítások kicsiny blokkjában bogarászni :) ,
    de hogy megvédjem a rendszert is :Nem a gagyi dzsiánhuán dzsunga kukafonokból kell kiindulni ,hanem egyenértékű modellekből (értsd: felső kategóriát önmagával stb.) Egy S2-t sem kellett újraindítani,kivenni az akkumulátorát,és tapasztalni rajta 3+ sec. akadást. HTC onex/x+ és S/SV vagy GS3,4 und az újabb modellekben sem találkozni azokkal a paranormális jelenségekkel amiket néhányan felhoznak.

    Az Apple-nek meg csak gratulálni tudok :D...Szerintem több gyártó is megirigyelné ha csak feleennyire sikeres negyedévet tudhatna magáénak. :K

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák