Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz D@niel #149 üzenetére

    Na te most megint egy másik dologról beszélsz, de igen, ne általánosítson senki, de te pont ezt teszed, mikor azt mondod, Apple körökben nincs értelmes eszmecsere. Ez továbbra sem igaz, nem a téma dönt a vita mibenlétéről, hanem a vitázó felek. A sport szelettel is el lehetne érni ugyan ezt a hatást, ha olyan emberek mennek "vitázni", akik alapból a Mars-ot szeretik, és még csak nem is nyitottak az új felé, vagy teljesen elzárkóznak attól, hogy megismerjék, feltérképezzék, netalán elismerjék annak néhány jó tulajdonságát.

    szerk: akkor javaslom látogass el a mac blog-ba. Ott azért elég kulturált mederben folyik az eszmecsere. Néha ott is becsúszik egy két "okoskodó", de többségében segítenek egymásnak a felhasználók.

    [ Szerkesztve ]

    “This is where the road crashed into the ocean...”

  • BiP

    nagyúr

    válasz D@niel #149 üzenetére

    Ma már egy terméknél (a legtöbb embernél) már nem csak maga a termék számít. Ott van a garancia, a support, a PR, a márkahűség, státuszszimbólum, életérzés, márkaérték, stb.
    És az ilyen egyéb - kézzel nem fogható, konkrét összegben nem kifejezhető, de értéket képviselő - tételek miatt számít, hogy egy cég hogy viszonyul az ügyfeleihez, vásárlóihoz. Ezért nem mindegy, hogy konkrét esetben az Apple hogyan kezeli le az adott problémát.

    [ Szerkesztve ]

  • Polllen

    nagyúr

    válasz D@niel #149 üzenetére

    Sztem az is probléma, hogy csak 2 kategóriát látsz... :U

    Nekem van apple termékem, szeretem is a 3G-m, de ettől még a rendelkezésre álló információk alapján elég nagy csalódás, hogy egy premium kategóriás eszközön ilyen hiba előfodul(hat)...a cég reakciója pedig kifejezetten gáz... (és NEM, attól hogy van olyan termékük, amit szeretek, NEM fogom elnézni nekik, ha hülyének akarnak nézni... :U a rosszabb minőségű termékük, meg naná, hogy nem veszem meg)

    Nem azért vesz az ember (bár nem vagyunk egyformák) jó minőségű telefont, hogy aztán ne úgy fogjam, ahogy akarom vagy külön tokban tudjak csak telefonálni... Minőséget és kiváló supportot várok el...jelenleg úgy tűnik, hogy a minőség lejjebb esett, a terméktámogatás meg megszűnt... :U

    Csak remélni tudom, hogy mire eljut Mo-ra már javítják ezt a nem létező hibát...Különben 3gs/más készülék lesz nálam a jövő.

    A nagyon nagy appla kedvelőknek lehet, hogy most savanyú a szőlő, de jogos a pofon...Ahogy többen is írták már korábban, nem kellett volna az eddigi arrogáns kihaénnem duma és most senkit se érdekelne ennyire...

    Amúgy soha sem gondoltam volna, hogy Steve Jobs - a sok "forradalmi" újítás után - elismeri, hogy még az iphone sem tökéletes...biztos sokat próbálta a tükör előtt...

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák