Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz plus44 #93 üzenetére

    "Na akkor én is azt kérdezem: Most akkor mi van?"

    Szerintem erre még az Apple-nél sem tudják a választ :D

    "érdekes módon eddig nem nagyon hallottam, hogy világméretű balhé lett volna ebből.."

    Lehet, majd most lesz :D

    "Miért kell magyarázni a bizonyítványt."

    Mert szerintem nem tudják mi a probléma, mert nem mindegyik készüléknél hozható elő, már írtam és ha keresel a neten, akkor több videót és beszámolót találsz ahol nincs ilyen jellegű gondja a tulajnak.

    "ami hozzá teszem rohadt nagy epic fail, mert konkrétan az elsődleges felhasználási területét veszti el a telefon ezzel a "kis" hibával"

    Ezt írtam én is. Ha általános lenne a dolog, akkor milliók csapkodnák az asztalt, de nem erről van szó.

    "és erre annyit mondanak, kapsz ingyen tokot."

    Nem, a tokot nem a már meglévő vásárlók miatt dobták be, azoknak a csere és a pénzvisszafizetés az érdekes. A tok azoknak szól, akiket ez a hírverés elbizonytalanított, hogy mennyire válik be azt majd meglátjuk.
    Az más kérdés, hogy én csak örülök a dolognak, mert mindenképpen vettem volna hozzá tokot és nem az antenna miatt, hanem azért, mert nekem a fényes, csúszós design nem annyira szimpatikus, a 3GS-t is szilikon tokban hordom, mert sokat használom a készüléket és nem igen szeretném ha kicsúszna a kezemből (ha már itt előjött a design a használhatóság előtt, akkor ez a fényes, csúszós burkolat az az).

    "és nem egy bazi nagy rózsaszín gumi tokkal"

    Mondjuk azért a bazi nagy gumitok nem olyan bazi nagy, mert azzal együtt is vékonyabb, mint a 3GS :D

Új hozzászólás Aktív témák