Új hozzászólás Aktív témák

  • plus44

    veterán

    válasz Everman #89 üzenetére

    "Tucatnyi ismerős használ már iPhone 4-et, az én kezemben is volt és akárhogy markolásztam nem történt semmi érdekes. Most akkor mi van?"

    //

    "Egyébként tucatnyi egyéb mobillal néztük és előidézhető, konkrétan az általad favorizált HD2-vel is..."

    Na akkor én is azt kérdezem: Most akkor mi van? Ugyanazt akarod eljátszani mint az Apple? Minden telefonnak van ilyen hibája (érdekes módon eddig nem nagyon hallottam, hogy világméretű balhé lett volna ebből...), de most itt az Iphone 4 és másról sem szól a net, az összes mobilkommunikációs oldal ezen lovagol, megy az anyázás mindkét részről és akkor, mint átlag felhasználó, bennem is felmerül (és teljesen jogosan) a kérdés, akkor most mi van? Miért kell magyarázni a bizonyítványt. És nem első eset ez. Először nincs is hiba, aztán van, de csak mert rosszul fogod, aztán oké van hiba, de mindenhol van. Látod itt a közös pontot? a DE...Ez mindig benne van és ez a szomorú. Bukta van, ennyi. Ismerjék el, javítsák, de ne akarja már nekem megmondani senki sem, hogy 0,55%-a a vásárlóknak jelenti a hibát, mégis sok mindenkinél észrevehető a hiba (ami hozzá teszem rohadt nagy epic fail, mert konkrétan az elsődleges felhasználási területét veszti el a telefon ezzel a "kis" hibával) és erre annyit mondanak, kapsz ingyen tokot. Nem öcsém, nekem egy használható telefon kell és nem egy bazi nagy rózsaszín gumi tokkal, mert akkor törölhetik a pici feneküket az egekig magasztalt dizájnjukkal...

    “This is where the road crashed into the ocean...”

Új hozzászólás Aktív témák