Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz HarleyCustom #259 üzenetére

    Illetve nem értem telefonoknál miért gondolja mindenki, hogy az összes cég összes termékének neki kéne megelelnie mind hw mind sw mind árazás szempontjából. Ők a 2milliós projektorok topikjába is járnak naponta, h mi ez a drága szar? A tesla, bmw topikba is? tényleg annyira szánalmas ez már...
    Igen, van olcsóbb. Igen, bizonyos szempontok szerint van jobb. Ha neked ez drága s nem jó, ne vedd meg. Ha valakinek nem drága és szereti, vegye meg. Ha az elöbbiek vannak csak kb, nem fog menni a szekér, ha az utóbbiak, akkor menni fog.
    Miért gondolja kis túlzással minden minimálbéres h az iphone drága szar mert nem tudja megvenni márpedig amit Ő nem tud megvenni az tuti drága és túlárazott és minden a magyar minimálbéres piacra szól... miközben sosem használta. majd ha 2 évig mac-eket használ iphone-okkal, utána alkosson véleményt.
    Vagy most akkor álljunk le azon vitázni hogy hol 200 forint a kenyér és hol 300? Mert valakinek a két összeg közötti különbség kb hasonlóan jelentéktelen, mint egy iphone s droid ára között...
    Én is mehetnék a tesla topikba fikázni h így meg úgy, drága szar, de semmi jogalapom nem lenne rá. Szerintem :D

    [ Szerkesztve ]

  • Stabi83

    senior tag

    válasz HarleyCustom #259 üzenetére

    Értsed már meg NEM magával az árral van baj hanem hogy ha valami okból ragaszkodsz az iOS-hez akkor RÁ VAGY KÉNYSZERÍTVE hogy azt veszed és annyiért amit az Apple kitalál, droid oldalon ez nincsen mert ott ha nem tetszik amit az egyik gyártó ad akkor mész és veszel mástól.
    Ennyiről szólt csak a dolog nem többről. Lehet venni túlárazott droidot is ha valakinek az az igénye de nem kötelező!

    Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

Új hozzászólás Aktív témák