Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz ToniSoprano #760 üzenetére

    Jó figyelj itt ez a kib@szott telefon előttem, kinyitom a szemem ahogy bírom, de oldalra nézek, telefon előttem miért nem enged be? Ránézek beenged? Vagy egyenesen nézek, telefon lejjebb van a fejemtől 5 centire, nem enged be, csak a szememet mozgatom a telefon irányába már beenged. Véletlen nem? Ha kikapcsolom nénézze a szemem, meg mind1 nyitva van vagy nincs, meg merre nézzek, az arcom alapján felismer beenged. Ezért engedi be az ikrekeket is, meg a hasonló arcszerkezetűeket. De mivel szemből nincs két egyforma így ha az be van kapcsolva szinte lehetetlen bejuss.

    Direkt írogatsz hülyeségéket? Persze, mert hülye apple fan vagyok és ha szar is kiállok mellette mert fizetnek nekem érte...Jah nem! Szóval az igaz a videóknál nem tudom bizonyítani hogy ki volt kapcsolva ez, de mivel én is agyon teszteltem már hogy enged be és hogy nem, illetve egyetlen egy olyan videó sincs hogy megvágás nélkül mutatják a szemedet is nézi ami ugye egy plusz biztonsági funkció, ezért kimerem jelenteni hogy egyiknél se volt bekapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák