Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #76289792 #311 üzenetére

    Értem én, hogy vannak hibák, azt is értem, hogy sok (magam is írtam), de ez már kezd a ló másik oldala lenni. Rengeteg hibával találkoztam én is, amik közül majd mind javítva lett (intel modemen nem nagyon segített semmi, meg az antenna gate-en sem), de azért nem kell túlzásba vinni. Félve kérdezem, hogy már a második cserélt akksi, az ugye az Apple által cserélt, nem sufni gsmes cserélt akku igaz?

    Gondolom mindenkinek a környezetedben a legújabb készüléke van és nem 2-3-4-5 éves lestrapált verzió.

    Ne érts félre, elhiszem a tapasztalataidat, csak azt mondom, hogy tegyük kontextusba, pont úgy, ahogy írod, hogy az 1 éves androidos készülékek is hibátlanok és jó az üzemidejük (az 1 éves iPhone-okra ez ugyan úgy igaz).

    A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

  • Giovan!

    addikt

    válasz #76289792 #311 üzenetére

    Az egyetlen komoly bug, amit tapasztaltam eddig iOS-en, a hívás felvételi volt. De nem úgy, mint itt írta valaki, hogy hónapokig nem lehetett felvenni, hanem egyszer hívtak, nem tudtam felvenni, aztán mikor újrapróbálkoztak vele, akkor már igen. Ez eddig összesen egyszer fordult elő, még a 6-oson, és nem mondom, frusztrált, de azért nem írtam le miatta a teljes iOS-t, sőt, a teljes Apple-t :D

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

  • #40359168

    törölt tag

    válasz #76289792 #311 üzenetére

    Egy i7 a fő- és egy 1st gen SE a másodtelefonom, nincs gondom egyikkel sem. Teszik a dolgukat problémamentesen azzal együtt, hogy nálam pl. messze többet futnak és több terhelést kapnak, mint egységsugarú felhasználónál. Egyszerűen nem kell velük foglalkoznom, csak használnom őket, ami egy fontos feature annak, akinek van élete a kütyüin kívül is. Az pedig, ahogy egymással és a MacBokkal folyamatos szinkronban vannak, példaértékű, ezt a szolgáltatást valahogy mindig sikerül szintén a szőnyeg alá söpörni, amikor divatekézésre kerül sor.

  • R a y

    senior tag

    válasz #76289792 #311 üzenetére

    Én is ugyan így látom, én 10 év iphoneozás után (2008-2018) váltottam androidra.
    Emlékszem, a kezdeti időkben milyen iPhone és iOS (iPhone OS) szapulások voltak(és szerintem a legnagyobb szapulók lettek a legnagyobb fanok), hogy mennyire szar, mennyire zárt, nem lehet BT-n ;] filet küldeni. Persze aztán a 2010-es évek elején az android még szerintem is kula volt, de mára már teljesen használható és stabil rendszerré nőtte ki magát. Másik meg mindenki ezt a több éves supportot említi, aztán meg már egy 4-5 főverzió frissítés után megy a sírás, hogy lassú stb.
    Összességében elmondhatom hogy 2 éve mióta áttértem semmilyen hátrányt nem érzékelek. De persze nem tagadom, hogy mikor megjelent az iPhone akkor egy forradalmi dolognak számított és évekig az is maradt. Nálam az érzelmi hanyatlást az ios 6ról ios7re váltás kezdte meg..
    Csak azt nem értem még mindig, hogy egy ilyen árcédula és hardver mellett, hogy lehet ennyire elájulva lenni tőle. (És most hagyjuk ezeket az adó és egyéb dolgokat, mert ettől függetlenül is drága.)

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

Új hozzászólás Aktív témák