Új hozzászólás Aktív témák

  • v.attis

    őstag

    válasz aujjobba #819 üzenetére

    Szóval, jelenleg P20. Egyébként nagy Huawei hívő vagyok, de egyre kilátástalanabb, nem csak az amerikai balhé miatt, hanem a méretek miatt is. Nekem már ez is nagy, az újabbak meg még nagyobak.
    Ami elég lenne:
    - aksi most is 24-36 órát bír, ez nem zavarna
    - kamera is megfelel, éjjel nem igazán fotózok, de dokumentáció miatt a közeli vakus felvételek fontosak, például elektronikai eszközök és azok techniakai adatainak olvashatósága. Most is 12Mp-el fotózok, szóval megfelel.
    - Nem játszom, nem használok közösségi médiát csak a Vibert és Skypeot, de ezek mennek iOS alatt is gondolom.

    Ami nekem fontos:
    - Windows 10-el szinkronizálni a böngészőt. Ez most sima ügy mindkettőn Chrome-ot használok.
    - Gmail szinkronizáció bármilyen módon, jó a mobilos Outlook is, csak jó legyen.
    - Dokumentumok kezelése: pdf, excel, word. Ezek nagyon jól kell működjenek.
    - Az előző pont azzal bonyolódik, hogy Goggle Drive szinkron is kell, tehát telefonon és gépen is megvan a teljes drive mappa. Ha bármelyik eszközön módosítok egy fájlt, annak szinkronizálnia kell a drive-al ezáltal a másik eszközzel. Könyvelések futnak így, nem baj ha három helyen van meg ugyanaz, sőt! A lényeg, hogy bármelyiken tudjak bármit szerkeszteni és utána menteni. Most a DriveSync csinálja ezt.
    - Wifin elérni a telefon tárhelyét: pl. letöltök valamit a telefonon, azt wifin keresztül elérjem a gépről is. Erre most a huawei share tökéletes.
    - K&H ebank. Gondolom ezzel nincs gond.
    - Térkép! És ez az egyik legfontosabb! Google térkép és Tomtom Go van most, mindkettőt használom, utóbbinál teljes EU térképet. Előbbi alkalomszerű, kissebb egyszerűbb helyekre navigál, konkrét helyeket keresek vel. Utóbbi hosszabb, nagyobb tervezést igénylő esetekben, vagy ha offline navigáció előnyösebb.
    - Google Keep jegyzet, ez is szinkronizál több eszközzel.
    - Google naptár, szintén szinkronizál több eszközzel.
    - Telefonbeszélgetések felvétele. Ez is nagyon fontos, munkám miatt sokat beszélek és később ezekből készítek különböző dokumentációkat. Jelenleg ez alapból benne van a telefonban, minden hívást automatkusan rögzít, nincs csipogás, nincs jelzés, egyszerűen csak megy.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Új hozzászólás Aktív témák