Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz tom956ster #358 üzenetére

    Jól értem hogy SE(1) után vettél egy note-ot és utádjának is note-okat néztél ki, de most itt az SE(2) és elgondolkozol, hogy ezt vedd-e? Ember, döntsd már el, tepsi kell, vagy hangyamozi. :DDD :DDD :DDD
    Viccet félretéve, nem hiszem hogy az előző SE hibái alapján kéne az újat megítélned, valószínűleg gyári hibás volt. Akármennyire nem kedvelem az iphone-okat, nem mondhatom rájuk, hogy az összes produkál ilyet. :)

    Ellenben nekem is van hasonló tapasztalatom, apám egyszer eladott egy teljesen jól működő ipad-et, kijelentkezett belőle, mindent megcsinált előtte. Aztán pár óra múlva visszahozták, mert egyszerűen nem tudtak bejelentkezni az apple fiókkal. Azt mondta hogy nem éri el a szervert. Aztán végül nekem kellett foglalkozni vele. Volt másik wifire csatlakozás, volt itunes, volt os újratelepítést meg minden amit el tudsz képzelni. Végül szervíz lett beleőle, azt mondták hogy 30 ezerért csinálnak vele valamit, de az se biztos, hogy utána jó lesz. Csakhogy nem ért sokkal többet az ipad. Úgyhogy inkább ment a kukába.

    Szóval továbbra is azt mondom, hogy ez ne tartson vissza. De tudni kell hogy az apple termékek is pont annyira hibásodnak meg, mint bármi más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák