Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sziasztok. Nézegettem a telefon multimédia képességeit és megkell hogy mondjam hogy egyszerüen nem értem az apple mit ront el folyton hogy már zsinorba a 3. telefonjuk egyszerüen nem tud mit kezdeni a kamerájával. Az összes kép kimosott hatású, túlexponált, a vonalélesség roppant gyenge és a zaj is bőven átlagon felüli. Végilapoztam egy raklap tesztet de szinte sehol se győzött meg hogy nekem ez kéne. A kedves fórumlakóknak mi a véleménye erről? Szeretném kiprobálni 10 év android után a iphone terméket, de ahogy elnéztem lelombozott a látvány. Úgy láttam hogy 7 vagy 7 plusz 1 vagy két kamera teljesen mindegy a végeredmény ugyanaz főleg hogy a sima 7 esen még a jack dugo is lemaradt amit nem értek miért.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák