Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz B-L-A-C-K #268 üzenetére

    Az a helyzet, hogy bármelyik androidos telefonra 3 perc alatt lehet írni egy scriptet, ami az adott alkalmazásokat egymás után megnyitogatja. Számomra ez a teszt semmi mást nem fejez ki, csak azt, hogy két, több mint negyedmilliós telefont az ios miatt kézi pöcögtetéssel kell összehasonlítani, mert az Iphone felhasználók azon a szinten vannak, hogy milyen gyorsan nyílik meg a facebook meg a viber. Ebben látják a használhatóságot kicsúcsosodni.
    Ha az lenne a feladat, hogy anélkül hogy elvesztenéd a garanciát, oldd meg, hogy megnyíljon 25 ablak, a gyerek ott kapna ínhüvelygyulladást a SpaceVisionBimetál színű csodatelefonjával a kezében.
    Megint visszakanyarodtunk az alap kérdéshez - oprendszereket kell összehasonlítani, nem vasakat. Aki aközött vacillál hogy S7Edge-t vegyen vagy Iphone 7-est, azt komolyan nem fogom fel. Tényleg nem tudok másra gondolni, mint hogy státusszimbólumnak szánja, annyira más a kettő megközelítése. De ha valaki csak üzengetésre meg fényképezgetésre használja, nem hót f@sz mindegy, hogy 27 ablakot milyen gyorsan nyit meg? Arra a 3 évvel ezelőtti telefonok is tökéletesen alkalmasok. Úgyhogy megint nem értem milyen alapon kerül terítékre a "sebesség". Vagy nadrágtartókat is lehet hússzoros áron venni, mert 0,3 másodperccel hamarabb tudod beakasztani a gatyádba? És ha táncos komikus vagy aki egy esti előadás során 47x átöltözik, nyerhet akár 12 másodpercet?
    Anélkül hogy bárkit meg akarnék bántani, a "nekem a legjobb kell, nekem a legjobb van" igény azokra jellemző, akik anyagiakkal azonosítják az önértékelésüket. És ezeket zavarja legjobban a kínai, messziről Iphonra hasonlító vonal, mert csalásnak érzik, önértékelési doppingnak. :R A Samu elit vonalára ugyanez igaz természetesen. Szóba került itt valamilyen formában, hogy aki bögrében fürdik, a garzinjában, hogy összespóroljon egy Iphone-t, az mekkora csalás, mert más kétnapi fizetéséből megveszi. Na erről beszélek, hogy sokaknak az fáj, hogy "csalók" is járhatnak arany(nak messziről látszó) palástban.
    :R

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák