Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Sidious

    senior tag

    válasz Blizzardking #218 üzenetére

    Az az iPhone munka miatt napint 7-8 ora maxon futattot fenyereju kijelzo idot tolt le 2 eves akksival es rengeteg CPU es GPU eros munkaval :) halas kis joszag. :)

    eleinte napi ~6 ora kijelzoido jott ki vele max fenyeron iOS 6-al, akitivan hasznalva, azota van benne mar 560+toltesi ciklus, de meg el es harcol :)

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Blizzardking #348 üzenetére

    Elmondom, mert mindig elszoktam: Mielőtt megvettem az első iPhone-om, azt gondoltam az egészről egy kalap sz@r, és egy nagy parasztvakítás az egész, illetve csak azért veszik meg az emberek hogy vagánykodjanak vele...Na ez volt kb 4 éve, azóta vagyok iPhone-os. És miért? Mert kurv@rá megtetszett hogy nem az van mint az androidnál hogy nyomogathatom a beállításokat reggeltől estig, meg ilyen rom-ot pakolgassak rá meg olyat, és még sorolhatnám...Egyszerűn kényszert éreztem rá hogy ezeket csináljam vele, iOS-be meg pont annyi volt amennyire szükségem van, se több se kevesebb, és ez nagyon megtetszett, cserébe stabil, nincs az a kényszer hogy finomhangoljam állandóan, mert ugye sokkal kevesebb a személyre szabhatóság így nem is lehet, de pont ez tetszik benne. Persze ennek is vannak hibái, meg az androidnak is, de nekem nem is maga a telefon jön be, hanem az iOS, ezért is maradok ezen a vonalon még.

    Az meg hogy itt a gyorsasággal érvel valaki az elsősorban azért van mert jönnek itt az okosok háátde ebbe mag abba 80 giga ram van, meg 80 mag, ájfónba meg 2 (ami tudom jelenleg már 4 de 2-2 dolgozik csak) mi gázzz mánnn....

    Szóval az Android és az iOS két különböző világ, van aki ezt szereti van aki azt...És megint magamat tudom felhozni példának, amíg nem próbálja ki valaki hosszabb távon az iOS-t, nem érti miről beszélünk...Aki ismer tudja hogy aktívan ott vagyok az összes iPhone topikba, és rengetegen jönnek át androidról csodálkozva hogy eddig miért nem lépték még meg, persze mennek is el, de sokkal kevesebb %-ban, csak nem véletlen.

    Áráról meg annyit valóban drága, de lehet tudatosan is vásárolni...Pl megjelenik egy új széria, várni kell vele fél évet, utána megvenni használtan, használni egy évig, ez idő alatt minimális 20-30 ezret buksz rajta, és venni a következőt ugyan így...Így nem bukik rajta az ember 1 év alatt 100 ezreket, és mindig csúcs telefonja lesz (persze ha igény van rá, mert egy 2 éves iPhone-al is el lehet lenni tökéletesen, nekem is jelenleg i6 van).

    [ Szerkesztve ]

  • joey04

    titán

    válasz Blizzardking #348 üzenetére

    Engem pedig érdekel mindkét rendszer, szeretem használni mindkettőt. Az iOS jobban fekszik, de időnként átmegyek droidra. Ha anyagilag megtehetném, tartanék egy iPhone-t elsődleges készüléknek, mellette pedig cserélgetném az éppen aktuális droidos újdonságokat. Ha mindet nem is, de note 7-et, xiaomi 5-öt biztos használtam volna (előbbi a legjobb droidos készülék, utóbbi pedig egy erős kínai, érdekelne egyszer a "lelkiviláguk"), és amit a leginkább kipróbáltam volna, az a priv. Ami azért érdekes, mert az az a készülék, amit biztos nem tartottam volna meg saját, első számú telefonnak, mégis ez piszkálta leginkább a fantáziámat. :) A közeljövő készülékeiből pedig a moto z force érdekelne.
    Szóval simán lehet olyan, hogy valaki egy iphone meg egy droid között filózzon.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák