Új hozzászólás Aktív témák

  • zola96

    senior tag

    válasz T.ati #3036 üzenetére

    Számodra nincsen. Egyébként bonyolultabb vagy sem, ezt mindenki döntse el maga, de tény hogy a technikát ellenző öreg nénik is bőven elboldogulnak az iOS-el tehát ez szerintem hogy melyik az egyszerűbb felhasználó függő de a wp szerintem sokkal átláthatatlanabb. Ha fontos ilyen, hogy mindennap uj kijelzőkép fogadjon (ami egy idő után ugyanaz) akkor nem a te választásod az iOS. Szövegjavaslatban nem tudom mit nem tud az autocorrect de szerintem tud mindent amire egy átlagfelhasználónak szüksége van. Telefonkönyv, névjegyek nem tudom miért lenne nehezebb. Wp-n le se tudom menteni hogy vcardban átküldjem, mig simán le lehet tölteni cloudbol ha már megvannak a kontaktjaid és küldheted ahova akinek csak akarod. Átláthatóságban szerintem bőven elveri az iOS a WP-t. Nem csilivili nem barokkos. Egyszerű, olyan amit jobs-ra is gondolt (bár ez már kezd megbomolni, köszönjük ios10.) De aki élből ennyire elutasito hogy igy mondjam annak sose fog tetszni. Megjegyzem androidon is felül van a böngészősáv, csatolmányokban pedig fejtsd ki miért borzalmas a kezelése, nyilván nem ezen fogsz exel táblázatot szerekszteni de megnézni megtudod.

Új hozzászólás Aktív témák