Új hozzászólás Aktív témák

  • bylow

    aktív tag

    válasz Damage401 #3068 üzenetére

    ​Nem csak neked szól a válaszom, hanem aki még bele olvasott, és hozzá szólt a témához !

    Igen, kimaradhatott még 1 fontos tényező az elején, ami miatt sokan nem érthetik, hogy mért így számolok.

    Sokat vagyok külföldön!
    Most kicsi havi elő fizum van 1 másik szolgáltatónál, kevés perc lebeszélhetőséggel. fizetem a plusz perc díjakat, és a roamingot mikor "kint" használom.
    Ezért fel merült több variáció.
    -Magyar (akár feltöltős akár elő fizu), + külföldi elő fizu. Ez 2 telefont jelentene ami macera (tudom !!! DUAL sim, de azok a készülékek nem tetszenek) és akkor sem lenne összességében olcsóbb a havi díjam.

    -Maradok a Vodánál, csak váltok olyan csomagra ami itthon is kielégít, de EU opció is legyen mellé.
    Igen ám , csak a Voda az figyeli a roaming alatt használt mennyiséget, és ha túl lépi az itthonit, akkor szépen rászámláz. EZ gáz!

    stb.

    Ezért ez a fajta számolgatás!
    Na Így jön ki hogy a Telekom-nál talán a legkedvezőbb esetemben a dolog, és még kamat mentes részletre ki is próbálhatok e csúcs készüléket. (sosem volt még Iphone-om, hát most ki próbálom télleg igaz e hogy a legjobb)

    Sőt, azóta az a bizonyos 4.000ft is le jön, (bár akkor meg a telfon részlete nő meg majdnem 2000ft-al, de az is valami) mert a Magyar címemen a telefont és tv-t is át viszem a T.-hez, (az is jobb lesz mint most van bekötve... "Invitel") és már meg is adják a kedvezményt.

    Lehet kicsit túl reagálom, de pont azért mert alá kell írogatni 2évre szóló papírokat, úgy gondolom számoljon az ember.

    Ezzel remélem meg válaszoltam azok kérdéseit, akik "hülyének néznek" :DD

    [ Szerkesztve ]

    ByLow #

Új hozzászólás Aktív témák