Új hozzászólás Aktív témák

  • mugencivic

    tag

    válasz Balazska15 #9436 üzenetére

    Nekem van S6 és i6 is és nem vagyok elfogult egyik irányába sem. Rengeteg mindent fel tudnék sorolni pro és kontra, de semmi értelme, csak flamewart indítanék és egyébként is nyilván mások a szempontjaink... Az biztos, hogy mindkettő nagyon gyors, szép, meg úgy általában véve szinte hibátlanok. Megvettem több Androidos csúcsmodellt az utóbbi egy évben (pl. G4, Z3), eddig talán az S6 tetszett a legjobban. Az egyetlen amit tanácsolni tudok, hogy próbáld ki, lehetőleg hosszabb ideig az i6-ot a mostani mellett (ha meg tudod oldani) és utána azt add el, amelyik kevésbé szimpatikus. (Én azt vallom, hogy csak akkor szabad véleményt mondani, ha valaki próbálta mindkettőt, lehetőleg több hétig, birtokolva)
    De őszintén szólva azt hiszem, hogy nincs túl sok értelme egy S6 Edge-ről i6-ra váltani, ha amúgy tetszik és elégedett vagy vele, kivéve persze ha nagyon unatkozol és szeretnéd az az IOS-t i6-on is kipróbálni. (Maga a hardver semmivel sem jobb, sőt ha csak azt néznénk, sokkal inkább az S6 a nyerő, az IOS viszont szerintem mai napig kifinomultabb, jobban átgondolt, a limitációi ellenére is). Az 5S-hez képest lényegi fejlődés a kijelző, meg azért gyorsabb is a CPU, GPU, jobb a kamera, akksi.. csak a fránya fogása lett rosszabb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák