Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz Vtwo #218 üzenetére

    "Hát,ha arányosan nézzük : a Samu HD oda - vissza alázza (szvsz) és 150k."

    Mégis miben?
    Tudom szubjektív:
    - AMOLED kijelző nekem nem kell, mert szabadtéren, napsütésben is szeretném használni a készülékem
    - HD videó készítés parasztvakítás, mert akad mint állat és ismerve magam készítek a készülék teljes élettartama alatt 3-4 képet meg 1-2 videót, aztán soha többé nem foglalkozom vele
    - a procija ugyanaz mint a 3GS-nek, de mégis akadozik a felhasználói felület, ha gyorsan próbálod használni, a fotók betöltése meg másodpercekig tart
    - hiába a gyors proci és a GPU, nincs egyetlen alkalmazás sem, ami használná és nem is nagyon lesz, mivel Nokiára fejlesztenek, ott ez meg nem divat
    - az érintős Symbian rendszer még eléggé kiforratlan, a Samsung még meg is fejelte a szintén használhatatlan saját widgetes megoldásával, ami szintén nem használt neki (bár az N97 szoftvere több sebből vérzik, de az ott kitalált widget-es megoldás némileg használhatóbb, bár én eleve feleslegesnek érzem egy ekkora kijelzőn a widgetek használatát)

    Szóval nézegettem a készüléket, de abszolút nem tudott meggyőzni és bár szintén műanyagból van, de az iPhone esetébe nem érzi úgy az ember, hogy egy fröccsöntött műanyag gyerekjátékot fog a kezében.

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák