Új hozzászólás Aktív témák

  • ggbuffon1897

    őstag

    Bírom ezt az időtállóság bullshitet az alma userektol (főleg itt) közben mindenki veszi megjelenéskor az újat (hogy részletre meg hitelből azt ugye hagyjuk is..) kurva időtálló ha cserélni akarja..(nyilván megalomán apple user aki benneragadt a marketing meg tarsadalmi státusz bűvös körében, vagy egyszerűen csak hülye, már bocs..)

    Eszem megáll amikor azt olvasom, hogy a másik oldal featurejei (120hz, AOD) tök feleslegesek stb.

    Nekem erdekes modon a 9t prom 2 éve van meg, köszöni jól van, nem kell telefosni mindennel..nagy titok..ugyanolyan gyors mint amikor kivettem a dobozból

    Elképedve olvasom, hogy tapsoltok az almás "innovációnak" (ami nincs) 350-500ezerert, meg AOD is van apple watchal.. hurrá +200k..Jézus..

    Tényleg ennyire elbutult mindenki h meglehet etetni velük minden szart? Mindenki örül fejlesztett aksiidőnek, holott az már 2 éve megvolt csak időközben lecsökkentették? Elveszik a töltőt mert környezettudatosak vagyunk, de külön csomagolásban megvehetjük plusz pénzért? 400ezer után vegyek eszközt amivel használni tudom??? Really?

    Tényleg behulyit mindenkit egy brand meg marketing? Az apple kb 10-12 éve volt innovativ és kb azóta ebből él..nem igazán bírtam ezt a Jobs nevű kamuhájpolt (azóta meg méginkább) figurát, de h 3x megfordul a sírjában ezen dolgokat látva az egészen biztos..

    És felháborodva ír mindenki a h balck fridaynél is megetetnek minden szart az emberrel..ennek meg tapsikoltok..

    Egy szakmai oldalon meg gond nélkül rányomják az ajánlott plecsnit.. elszomorító

Új hozzászólás Aktív témák