Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    Van alapos resze az irasnak, de emellett nem hasznaltad meg eleg ideig az IOS-t, es ha hatranyok meg vannak emlitve, akkor elonyok sem artananak ;)
    Nem kotelezodtem el egyik rendszer mellett sem, de azt erzem a irasbol, hogy az android-rol erkezes meg nem tortent meg igazan...kozelebb vagy ahhoz lelekben meg mint az IOS- hez. Nem gond, de igy meg nem tud eleg objektiv lenni a leirs.
    Mindket rendszernek megvannak a hibai, es megvannak az elonyei...nem lehet (ma mar) valamelyikre azt mondani , hogy jobb lenne mint a masik....csak masok.
    Van akinek egyik, van akinek masik johet be jobban, bar hatraltato tenyezo jelenleg (szerintem), hogy androidon olyan meretu keszuleket kell venni a jo mukodeshez ami eleg nagy (nekem tul nagy).
    Barmelyik rendszer hasznaloinal az objektivitas akadalya altalaban, hogy nem hasznaltak a masik oldalt (legalabbis ha igen, akkor nem eleg ideig...nehany het sem biztos, hogy eleg), igy nem is lenne erdemes nyilatkozniuk (es miutan apple felso kategorias cucc, ezert androidbol is ahhoz kell hasonltani).
    Jelenleg fura allapot van androidon, mert a legjobb keszulek itthon sokaig nem volt kaphato, most telenor arulja mar nexus4- et, de eleg dragan, es ugy tunhet az ujabb full HD-sok jobbak, de osszessegeben nem (nomeg talan az xperia z csak van ami kaphato) igy a legjobban ugy lehetne osszehasonlitani a ket rendszert, ha nexus4, es I5-ot lenne a tartos teszt ket alanya...ez kicsit persze felemas is penzugyi oldalrol, mert nexus4 joval olcsobb meg itthon is, kulfoldon meg foleg, de megis ezek vannak pariban mukodesre.

    A hitvitaknak semmi ertelme. Amig egy iphone felhasznalo mem probalt nexus4-et, vagy egy android felhasznalo iphone5 -ot, addig csak teves benyomasai velemenyei , feltetelezesek lehetnek a masik "oldalrol".

    Ha eltekintenenk a merettol vagy a kamera kepessegetol, es a nyujtott teljesitmenyre koncentralnank akkor bizony sokan meglepodnenek mindket oldalon.

  • agabe

    addikt

    Még eszembe jutott, hogy az írás nem objektív.
    Nem olyan szempontból, hogy direkt egyik rendszert részesíti előnyben a másikkal szemben, de teljesen természetes, hogy mindenki saját szemszögéből látja a dolgokat, és a legjobb szándékkal sem tudunk teljesen objektívek lenni. Próbálja ki bárki :)
    Nehéz egy ilyesmit írni, és nagyon kevesen vannak akik egyáltalán látják is mindkét rendszer jelenlegi állapotát a jelenlegi csúcs készülékekkel. (még Kapanyél is picit le van maradva a galaxy note-tal, hiszen van abból már 2-es verzió is, de még az sem olyan jól működik, nem olyan frissek rá a szoftverek mint amit nexus 4-nél tapasztalhat a felhasználó)

    A "vitával" kapcsolatban:
    fsb1000 írta, hogy Kárpát Medence, meg hasonlók ... ezt hagyjuk. Külföldi fórumokon is hasonlóképpen reagálnak az ott jelen lévők...mindenki oda van, hogy itthon milyen rossz az emberek hozzáállása.
    Semmivel nem rosszabb mint máshol (sőt lehet jobb is), csak valaki valamikor kitalálta (jó régen), hogy Magyarország amolyan "depis" és azóta sokan elhiszik ...hát a francokat az.
    A sajátunkkal nem egyező vélemény nem elfogadása nem csak itt jellemző...ez sajna emberi sajátosság amire a nyugati civilizáció még rá is erősít, így ezen nem is kell erőlködni, úgysem tudjuk elfogadni azt ami ellentétes gondolatainkkal ;)

    (#464) sixpak:
    egy telefon helyett kettő nem is lenne jó...dupla gond :DD

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz Kapanyél #467 üzenetére

    Nem bírálat volt részemről a szubjektivitás :)) és valóban érezhető a törekvés az objektivitásra, csak nem könnyű dolog.
    Észrevenni kisebb / nagyobb hibákat, ( vagy annak vélt dolgokat ) sokkal könnyebb mint összeállítani egy ilyen leírást.

    (#469) Mr. Teddy:
    Nagy valószínűség szerint pont az az ok ismerőseidnél amit te is írtál ...alacsonyabb kategóriás androidos készülékekkel sokkal nagyobb a szívás, viszont ha olyanok nem lennének sokan még mindig csak néznék távolról az okostelókat.
    Ha magad részéről nem váltanál olyanra amit nem ismersz az nem rossz dolog, hiszen sokszor valóban fölösleges jól működő dolgokat nem használni...de azért a felfedezés öröme sem rossz dolog :)

    (#470) Jaffafa:
    No igen... fanatikusok fölösleges energiákat tolnak egy-egy ilyen témába egymás ellen, pedig fölösleges, és kis nyitottsággal rájönnének lehetnek érdekes, jó dolgok az épp "utált" rendszerben is, és amíg nem próbálták nem tudhatják melyik jönne be jobban (lehet, hogy ugyanaz amit most használnak...de ugyanúgy akár megtetszhet egy másik is)

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz hobizoli #477 üzenetére

    Már a csúcs androidok is elértek a 200ezeres határhoz, de való igaz 100körül (vagy kicsit felette) kapható pár olyan ami jól működik (sajnos itthon a sokat emlegetett nexus4 hivatalosan csak drágábban).
    Nekem most a méretükkel van bajom (túl nagynak tartom őket állandó zsebben hordozásra), de ez csak az én szubjektív megítélésem ;), nomeg nem telefonon szoktam jellemzően netezni / játszani amihez kellene a nagyobb kijelző... felhasználási szokás függő is nagyon kinek mi kell jobban.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz 7Heads Drago #484 üzenetére

    Igazad van a telefonálással kapcsolatban...a régi típusú "nem okos" telefonokkal egyszerűbb simán csak telefonálni, és egy 10ezer forintos könnyű kicsi kütyüvel ez tök jól megoldható.
    Azon nem látod (vagy drágábbakon már igen, de nyögve neylősen) az emailedet, meg sok egyéb korábban csak pc-n / laptopon elérhető dolgot, de ha nincs rá szüksége valakinek (ismerek ilyen IT -s havert is), akkor nem is hiányzik.

    A névjegyzékkel kapcsolatban sajnos te vagy a hibás, mert ha már mini-pc telód van, akkor legalább egyszer kimenthetted volna (leginkább mielőtt elkezdted használni a neo-t )a kártyáról a számokat amiket beimportáltál volna a google accountodba, és azután oda ment volna minden szinkronizáció amikor változtatsz (wifi, vagy 3g azért kell hozzá) ...na onnan nem veszik el valóban soha, és bármelyik új készülékre bármikor 1 perc alatt visszaállítható minden kontaktod aktuális legutolsó állapota (iphone-ra is, androidra is) sim kártyától függetlenül is.. akármennyi készülékre egyszerre ha többet használsz.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz Mr. Teddy #552 üzenetére

    A lista valóban hibás, de ez nem direkt félreinformálás, hanem az eddig (úgy tűnik) nem elégséges tapasztalat oka.
    Mindenképpen van olyan ami iOS-en hiányozhat android után bárkinek, de ez fordítva is meg lenne valószínűleg, csak természetesen más területeken.

    (#551) motoflug:
    valóban jó lenne, és van is olyan aki iOS-ről ment androidra mostanában...csak nem biztos, hogy akarna cikket írni, de valóban hasznos lenne.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz Kapanyél #588 üzenetére

    Valoban az lehet megoldas, ha az altalad felvetett hianyossagok / nem tetszo tulajdonsagokra megirjak olyanok a lehetosegeket amikrol tudnak. Egy reszere mar volt aki irt, raadasul azokat a teruleteket nem ismerem :)

    amikre tudok megoldast (mondjuk ha JB kell valamihez azt felmegoldasnak tartom), es benne van a listatban:

    a bongeszo benazasat ugy oldottam meg, hogy chrome-ot hasznalok. jo nehanyan iphone tulajok sem tudjak, hogy azzal nincs problema a PH!-n sem, meg egyeb helyen...mukodik, stabil es jo.
    flash tartalmakhoz puffin browser...bar az sem jo mindenre sajna, de sok helyen rendesen mukodik.

    sms kezbesitesi jelentes JB utan elerheto, es jol muxik...bar azt nem ertem miert csak JB utan van ra lehetoseg amikor nem kell hozza mas, csak az amugy is meglevo informaciok kijelzese...talan apple nem tartja fontosnak, igaz sms-t sem sokat kuldok viber, whatsapp, fb chat mellett, mert szinte folosleges (es nem a penz miatt, hanem mert mindenki azokat hasznalja andoridon is)...hivatalos ugyben meg leginkabb email. sms mintha kipusztuloban lenne, de ennek ellenere tenlyeg hulyeseg hogy nem jeleztetheto ki normal allapotban ha valaki kivancsi a kezbesitesre.

    Led segedfeny sotetben akkor vilagit miutan megnyomjuk a fenykepezo gombjat. eloszor csak a fokuszhoz, azutan meg villan egy nagyobbat a kephez. igaz ha csak fokuszalni akarnal fenykepezes nelkul, akkor a kepernyore bokve nem vilagit a led...azt nem ertem en sem miert, de vegulis fotot sotetben (eleset) lehet kesziteni, es ez a lenyeg.

    a gps-t (pontosabban a helymeghatarozast ami tartalmazza a gps-t is, es nem lehet kulon kapcsolni a wifi es cellainformacioktol) en sem ertem miert kell mindenkepppen bekapcsolni amikor csak cellainformaciok, es wifi jelek alapjan is 50meteres pontossaggal belovi hol van a telo lakason belul (amikor a gps muholdakat nem latja)...de mondjuk ez nem zavar, mert a beallitasok/adatvedelem/helymeghatarozas/rendszerszolgaltatsok alatt szinte mindent kikapcsolok, csak az iranytu kalibraciojat hagyom bent...a tobbi folosleges szamomra...de pl az idojaras igy is frissul (most kiprobaltam wifi-t is kikapcsolva csak 2G-n is (3G-t is letiltottam kivancsisagbol, mert logikusan ugy is kell mennie ha wifi-vel, 3G-vel megy, de sosem lehet tudni)) , akkor is ha a helymeghatarozas menun belul kikapcsolva hagyom az idojaras hozzafereset (terkep, google maps engedelyezve van, hiszen azoknak az a lenyege), szoval a helymeghatarozas be van kapcsolva, de miutan csak terkep es az iranytu van engedelyezve, igy nem is kapcsol be terkep hasznalaton kivul. Most nem tudom megmondani mi tortenne ha elindulnek Budapestrol akkor idojaras app mit csinalna....gondolom, hogy maradna Budapest-en, es annak az infoit irna ki, de mivel jelenleg idom nagy reszet itt toltom igy ez is megfelel, ha meg kell mashol, akkor max engedem annak is egy kis helyhozzaferest.

    A tobbi felvetesre (amire nem irtal te sem valamit, es mas sem) nem tudok semmit mondani (lehet valaki fog majd meg valamire amirol korabban nem esett szo), es a szemelyre szabhatosag androidhoz kepest korlatos JB nelkul (azzal is csak egy szintig lehet elmenni).
    Ez lehet valakinek keves, ha mar megszokta, hogy tobb mindent allithat, de akiknek ez a termeszetes, mert nem hasznalnak androidot azoknak tuti nem fog hianyozni,mert nem is tudnak rola (egyeni igeny, es korabbi tapasztalatbol fakado ismeret kerdese)...most epp en sem hianyolom ezeket, elvagyok azzal ami van ( androidon is a gyari holo kinezetet hasznaltam, es nem nagyon szabogattam a kinezetet...ezt a reszet asszem csak meguntam, de lehet egy ev mulva ismet szivesen fogom allitgatni)

    ja...fm radio nexus4-ben sem hianyzott (ott sincs), es mas telokon sem hasznaltam 1-2 alkalomnal tobbszor, de ez is egyeni felhasznaloi szokas kerdese.

    Nem vagyok egyik rendszer rajongoja sem, es en is szeretem kihozni mindegyikbol amit lehet...de csak ami erdekel, ezert amit androidon nem hasznaltam ki az nem fog iOS-en hianyolni.
    Persze vannak dolgok (widgetek, gyorsikonok, file masolas nehezkessege...meg biztos van ami nem jut most eszembe) amik hianyoznak, es JB ezeken tud sokat segiteni, de most JB-t is leszedtem, es elvagyok gyari allapoton, mikozben orulok, hogy nem kell 5col kozeli, vagy akar afeletti keszuleket magamnal tartanom, mert kutyumaniaskent alsobb kategorias hardveru telokat nem tudnek mar elvezettel hasznalni.

    Mit fogok egy ev mulva hasznalni? Fogalmam sincs. Majd olyat ami akkor jobban tetszik mint a tobbi es tok mindegy, hogy android, vagy iOS rendszeru lesz (wp-t jelenleg nem annyira preferalom, de egy ev sok ido, meg az is befuthat nalam).

  • agabe

    addikt

    válasz VIC20 #742 üzenetére

    A hozzászólásokban (a sok fölösleges mellet) van néhány ami kiegészíti az írást, és lehet, hogy idővel ezek miatt módosul is majd, de jelenleg csak azokban olvasható pár információ ami valóban releváns.

  • agabe

    addikt

    válasz narumon #788 üzenetére

    csak a tordeleshez szolok hozza, mert az szerintem is jo dolog, es iOS-en kivul a tobbi rendszeren mind mukodik (wp-n is, de meg a betas ubuntu rendszeren is). Iphone 5-ot nem is hasznalom jellemzoen sokat weboldalak bongeszesere, mert arra tablet, vagy laptop, esetleg asztali gep valo...mikor mi van kozelben (persze ha csak a telo, azert kibirom valahogy)

    nem gondoltam volna, hogy ennyien nem ismerik a megoldast, de mar a sokadik vagy aki nem vagja mi ez a tordeles. Igen hasznos funkcio, ha a kijelzo korlatozott mereteit hasznalva akar valaki kenyelmesen olvasni par sornal tobbet....egyszeruen az a lenyeg, hogy a szoveg (es csak a szoveg szamit, mert a bongeszo ertelmesen azt tordeli, a kepeket, reklamokat nem veszi figyelembe) nagyitva is olvashato, mert nem marad meg a weboldal eredeti sormeretezese, hanem a szovegresz kitolti a kijelzot ugy, hogy ami nem fer egy sorba, azt atteszi a kovetkezobe..es igy tovabb. Ennek az eredmenye az, hogy nagyitva is olvashato marad a szoveg anelkul, hogy jobbra-balra kellene csusztatgatni a kijelzon az oldalt.

    Olyasmi mint safari-ban az olvaso funkcio, csak mas megoldassal, ha igy erthetobb esetleg.

    A linkelt videot nem nezted meg ? Annal egyertelmubben nem lehet elmagyarazni amit ott mukodes kozben lathato.

  • agabe

    addikt

    válasz #79335424 #832 üzenetére

    Airplayit ... igaz még csak otthon próbáltam, de hátha valakinek van több tapasztalata. Elvileg működnie kell arra is amire te szeretnéd, bár ehhez futnia kell egy gépen a szerver proginak, és azt sem tudom, hogy data.hu csatolható-e hozzá.

    szerk:
    Nomeg az amit Mr. Teddy írt, bár ahhoz is kell futnia pc-n egy szerver proginak, azaz a pc-nek is be kell lenni kapcsolva ugyanúgy mint az airplayit-nél.

    (#842) Somatom :
    Airplayit nem kérdezget...saját mappájába ment, és mással nem is tudod lejátszani asszem csak a klines progijával.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    (#1005) kali , (#1004) Kapanyél:
    Mi mar egyetertunk...zarhato is a topik ;] :D

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz Matthu #1036 üzenetére

    kerni kell a vizsgalatot, hogy mi miatt let reszben elszinezodott az indikator (amit leirtal hogyan kaptad az alapjan lehet, hogy akar mar ugy kaptad ). kotelesek bevizsgalni, es ha nem bizonyithato, hogy leontotted, vagy vizbe ejtetted volna, akkor nem ugrik a gari.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz pnyako #1081 üzenetére

    en ket ok miatt valtottam vissza iphone-ra 2 ev utan:
    meguntam az androidot (jo az is...masok a kompromisszumok), es a kijelzo meret mar nem volt kenyelmes telefonhoz kepest.
    Minden mas kulonbseg nekem pl. nem igazan fontos egyik mellett / ellen sem, es barmelyik rendszerrel jol ellennek...csak a most megfelelonek tuno (4colnal nem nagyobb) meretben nincs mas alternativa, ha felso kategorias keszuleket keresel mint i5, raadasul ket ev utan nagyobb ujdonsag mint egy android verziovaltas , de ha te nem unod az androidot, es szereted a nagy kijelzot, akkor lehet pont az android jobb neked.....ez esetben nezd meg a nexus4-et is(kameraban gyengebb mint az iphone, de ha igazan fenykepezni akarok, akkor ugysem telefonnal teszem ), vagy vard meg a galaxy s4-est (xperia z-hez kepest tok mas tipusu kijelzo hatha bejon jobban plusz a szervize jobb barmi masnal...bar nem vizallo mint sony), esetleg S3-as LTE-s verzioja (ennek is jo a kameraja is mobilos viszonylatban), vagy HTC One.
    One X , sima S3 1giga ram miatt mar nem merul fel szerintem ertelmes alternativakent (ha mar csucskeszulekekrol beszelunk)...de fejlesztokent talan jobban is tudod mint mas, viszont a 2gigas androidos cuucok, es az I5 kozott valasztani csak izles kerdese.

    A balckberry-re meg sok ido lehet (ha nem farasztjak ki a tobbiek, es kerul kukaba) amig megfelelo mennyisegu alkalmazas lesz, igy azt nem vennem egy ideig meg, a davlik reteg hianyat meg a sima userek nem igazan fogjak erezni a 4-8 magos androidosok (de mar 2 magosok is boven jok lehetnek ha van eleg ram) mellett, mert izombol hoznak hasonlot.

    [ Szerkesztve ]

  • agabe

    addikt

    válasz #1148 üzenetére

    nagy telo, kis tablet...alig van kozottuk kulonbseg a vegen, akkor minek ketto ? :)

  • agabe

    addikt

    válasz Mr. Teddy #1182 üzenetére

    CardDav -al tokeletes a google-on tarolva, icloud semmivel nem jobb. raadasul ha valt platformot semmit nem kell csinalni csak beallitani az accountot, es mar meg is van minden kontaktja, icloudbol meg ki kell masolni (persze kibirhato...de minek ezzel veszodni egyszer oda, egyszer vissza? ) ha nem iphone-on akarja hasznalni. en maradok google-nal amig az minden rendszerrol elerheto, es ekozben icloud nem.

  • agabe

    addikt

    válasz tylerddd #1188 üzenetére

    Ha jelenleg csak apple cuccaid vannak, akkor ok. Ha mas is, akkor felejtos sajna.
    Webes felulet...kb egyszer ha megneztem az utobbi 2-3 evben, arra meg nem volt gaz a google sem, igy nalam nem szempont.
    Van akinek egyik van akinek masik jon be jobban attol fuggoen mikhez /mikre hasznalja, de sajnalom, hogy icloud-ot nem lehet beallitani mashoz mint apple kutytukhoz.

  • agabe

    addikt

    sms-ekkel nekem sem volt szinte soha gondom androidon, ios-en, wp-n sem.Ha nem megy át iphone-on (előfordult már) akkor piros felkiáltó jellel jelzi..így akár törölni is tudom, akár újra küldeni amíg át nem megy.
    Jailbreak-el az is ment, hogy írásos visszaigazolás jött az elküldött sms megérkezéséről, de igazából havonta max 1-2 sms-t küldök, minden más üzenet viberen, whatsappon, fb chat kliensen keresztül megy....átálltak az emberek (legalábbis ismerőseim 99%-a) ezekre.

  • agabe

    addikt

    válasz Mr. Teddy #1255 üzenetére

    fordítva is igaz.
    Sokan akik IOS-ről térnek át androidra szidják mint a bokrot ... az elején pár hétig- hónapig.
    Azután vagy megszokják, vagy sem... nincs semmi különbség.

  • agabe

    addikt

    válasz Mr. Teddy #1259 üzenetére

    Aki csak ezt vagy csak azt használja, és a másikra bármit mond azt úgyis ignorálom :) Próbálja ki rendesen, aztán meg válasszon. Itt a témaindító írásban sem az volt, hogy ne használta volna kapanyél...max nem volt minden tekintetben tájékozott.
    Különbségek ténylegesen is vannak nem csak megvalósításban.
    A két rendszer közötti váltók mindegyikkel (androidnál maradjunk meg az apple árkategória szerinti csúcskészülékeknél természetesen) meg lehetnek elégedve általánosságban, ezért nincs értelme szerintem a kik elégedettebbek kérdésnek. Ma kevésbé a rendszer dönt, hanem inkább a most jellemző méretnövekedés, felbontásháború...és a megszokás is valamennyire, meg a marketing.
    Néha van akinek bizonyos speciális dologra könnyebben használható egyik vagy másik, de ez a felhasználok piciny része.

  • agabe

    addikt

    válasz Kapanyél #1262 üzenetére

    Ez tudod miért van? Mert az iPhone-osok nagy része műszaki antitalentum vagy egyszerűen csak szarik rá, hogy milyen okos a telefonja. Az iOS sok embert szoktat le az ilyen jellegű igényességről (nem pejoratívan!) és terel át a saját kis ösvényére
    Azért ez sarkítás :)

    Egyébként meg nagyon sok felhasználó szemét szúrja az, hogy iPhone-ra mindenhez keresni kell megoldást. Tudom, öt katt, meg párszáz forint és "máris ugyanazt tudja, mint az Android" (csak még jobban), de ez minket zavar. Ha az esetek jelentős részében kénytelen vagy külsős alkalmazást használni már az óra/ébresztő, médialejátszó, stb. helyett, akkor miért van egyáltalán benne? Droidon ezek alapból jól működnek, eszünkbe sem jut kiváltani külsős (pláne fizetős) alkalmazással.
    De doridon is van ugyanez ... én is sok mindent cseréltem.

    Droidon simán elvagy root nélkül, mert a system backup kivételével szinte csak nagyon mély műtétekhez kell a root jogosultság.
    Nekem kellett a root...amikor már untam a rootolást is akkor váltottam vissza iphone-ra.

    Ezt androidon egy totál ingyenes alkalmazással meg tudom tenni mindenféle okoskodás, utána olvasás és varázslat nélkül. És igen, lehet, hogy csak kéthavonta fordul elő ilyen, amiért meg kár megvenni annyi programot. És ez csak egyetlen példa volt.
    egyre kevesebb az igényes ingyenes megoldás. A jobbak legtöbbje már ott is fizetős.

    Nem "cáfolatnak" szánom a hozzászólásomat, csak a saját tapasztalataimból indulok ki, és amikor megunom ios-t valószínűleg úgyis újra androidot fogok használni, de nincs olyan most ami hiányozna, és fordítva sem lesz eddigi tapasztalataim szerint.
    Még ha nem is igénylem a "kuriózumokat" a legtöbb okostelót használónál sokkal inkább kihasználom a lehetőségeket ugyanúgy mint ahogy itt a fórumon általában irkálók.
    Az átlag felhasználónak (95%) soha nem lesz gondja semelyik rendszerrel még kis mértékben sem (kivéve az alsó kategóriás hardverű telókkal), és az fog tetszeni nekik amit az ismerősök, rokonok használnak.

  • agabe

    addikt

    válasz pufferzóna #1292 üzenetére

    hype ma mar egyre tobb keszulek korul novekszik (vagy akar mar hasonlo mint iphone-nal), mert a gyartoknak mar mashogy kell reklamozniuk is (persze leginkabb a csucsmodellekre koltenek sokat, mert azok miatt a gyengebb kategoriasokat is megveszik), ha sokat akarnak eladni.
    Samsung mar par eve elen jar az adnroidos versenyzok kozott ebben, es a tobbiek is probaljak kovetni, mert anelkul mar nem igazan lehet eladni mennyisegeket. Ez van, hozza kell szokni, vagy ha zavar valakit ignoralni a hype-olo gyartokat :D, de akkor tenyleg maradnak a kinai telok lassan mar...ami nem gond, de idovel az emberek nagy reszet ugyis beszippantja valamelyik nagyobb gyarto kitarto reklamhadjarata.

  • agabe

    addikt

    válasz nord_ #1347 üzenetére

    volt egy idoszak amikor wp7 (7.5) -ot hasznaltam. Igazabol nincs vele gond, raadasul a 8-as wp- biztos javult jopar dologban. Kell hozza egy megfelelo keszulek, es azutan csak szokas kerdese, igaz jelenleg nem vagyom ra, de pot telefonnak meg mindig megvan a wp7-es, es mindenre hasznalhato amit most elvarok egy "okos"telotol.
    Igazan nem tudnam megmondani miert jon be jobban a masik ketto rendszer...talan meg bizonyos appok miatt volt hianyerzetem, de ez is fejlodik folyamatosan biztos.

Új hozzászólás Aktív témák