Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kapanyél

    őstag

    válasz agabe #465 üzenetére

    Próbáltam objektív lenni, ez sok helyen nem sikerült. Az tény, hogy elfogult vagyok, mert nagyon szeretem az Android-ot. De úgy gondolom, hogy megtettem az első, sőt második lépést is az iOS irányába, egyáltalán nem utálattal tekintek rá, pont hogy szeretni akarom és megismerni, kihozni belőle a legtöbbet.

    Ami érdekes, hogy a hozzászólók többsége iPhone user. Tehát pont nem azok, akikről szól az írás. Azon is meglepődtem, hogy a takarítást megelőzően is alig volt egy-két olyan figura, aki trollkodott, de ők sem a rendszert szidták. Szóval az iPhone öntudat valóban létezik, hiszen a tévedésekkel együtt sem volt olyan véres a mondandóm, ami indokolná a sok fogadatlan prókátort.
    Sokan, iOS-t használók nem gondolnak bele, hogy nekik milyen volt a találkozásuk az Androiddal. Legtöbbjüknek nem is volt (a kolléganőm/anyukám telefonjának beállítását ne nevezzük annak, masszívabb használatra gondolok!), aki pedig találkozott vele, nem is állítja, hogy rettentően rossz volt.

    Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

  • sixpak

    nagyúr

    válasz agabe #465 üzenetére

    Ne érts félre, nekem a világon semmi bajom az Iphone-al és általában az Apple termékekkel. Egyszerűen csak nem merek venni, mert félek, hogy annyira jó, hogy én is olyanná válok mint némelyik (de korántsem mind) Apple user itt a fórumon..hehe.
    Komolyra fordítva a szót, mielőtt a mostani telefonomat megvásároltam volna, nagyon sok készüléket megnéztem. A legfontosabb dolog számomra a méret (3,5-4" kevés nekem) és a design volt. Rátaláltam az Ion-ra, ami design terén gyakorlatilag szarrá veri az Iphone-t és a mérete is megfelelő (nekem). Nyilván ezzel lehetne vitatkozni, de nem szeretnék, egyrészt mert a szépség szubjektiv, másrészt pedig ebben a topikban ez öngyilkosság lenne ( és mindegyik másikban is, ahol többségben vannak a konfekció öltönyös, android hater Iphone userek, természetesen tisztelet a kivételnek).
    Tehát mégegyszer a téves következtetések és a félreértések elkerülése végett, jó készülék az Iphone, de sokaknak az android is ugyanazt nyújtja, mint kétszer annyiba kerülő vetélytársa. Pláne egy magamfajta térdgatyás, nyúlott trikós tahónak....:-)

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Új hozzászólás Aktív témák