Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz Raymond #357 üzenetére

    Látom nem lehet megérteni, mire céloz DonMaster. Ő egy CSEH webshop árait mutatta, hogy ott mennyi a Vega, mennyi a 1080. Erre jött Milka (aki állítólag ezen a területen mozog), hogy egy MAGYAR webshopban mennyi a 1080... :D Érted az összefüggést vagy még magyarázni kell?

    [ Szerkesztve ]

  • DonMaster

    addikt

    válasz Raymond #357 üzenetére

    én ezt élrtem de A bolt ára és B bolt ára között van különbség egyikben oclsobban beszerzik és lehet hogy nagyobb haszonal értékesitik még a méásikban nem.
    nem lehet megérteni hgoy enm releváns, az hogy A bolt árát ahol vega nem kaphato hasonlitunk b bolt árához ahol kapahto? ezért mivel csak B boltban kaphato a vega ezért a B boltban lévö gtx árhoz hasonlitom,
    de akkro nézzük Világszinten az árakat
    gtx1080
    549dollár 143e ft (261) árfolyammal)
    vega64
    [599dollár] 156e ft (261 váltóáron)

    különbség ~15e ft gtx1080 már 1 éve kint van igy annak ez már nem a kezdö ára , még a vega64 még 1hete sicns igy annak ez a kezdö ára.

    árgrafikon
    gtx 1080 ~ 740dolláros megjelenési ára volt ami ft-ban 193e ft
    jeleleg ilyen 600dolláros ára van ami 156e ft mind ez 13honap allat ment le 40e ft-al. a gtx1080 ára.

    azt nézve hogy 2honap alalt 60dollárt eset a gtx1080 ára ami 16e ft, a vega is fog enynit esni, 1-2honapon belül
    és akkor ha már nem is de egálban lesz a gtx1080 árával, + 1-2honap mulva már a gyermek betegségeiböl is kigyogyul, lásd Am4-nél a ryzenek elsöre mindenki köködöt hgoy miyeln szar most meg 25e -100e ft között az egyedüli legjobb alternativa ujonnan, és annak is elkelet teljen 1-2honap mire meg let a kelö taopasztalat bios frissitések és most már egy pöpec proci, szerintem van ebben a vega64-ben mármitna vega64liq-ben ami ugye a legerösebb vega ami enm let tezstelve anyni hogy max 1-2honapion belül árban és eröben is beérje a gtx1080-at , föleg amitn lezs hozzá driver és a featurek is mennek mind rolla, fog ez még meglepit adni én nem fujulnák addig amég nem telik el legalább 1-2honap és ha akkro is iylen eredméyneket hoz akkor roszul sikerült de ha akkor jobbat amire nagyon nagy eséyl van .
    más
    Fogyasztása meg most komolyan ezen megy a vita? aki képes egy vga-t 150-200eft+ ért meg venni annak legalább egy minimum 400-500e ft-os pc-je van és aki enynit költ pc-re az konkrétan le... hogy 10ft-al több a vilanyszámla. aki meg a fioygasztást stb-t nézi az enm 400-500e ft-os gépe van hanem 100 max 200e ft-os de a vga is max 40-50e ft-os azért nagyon enm mindegy,
    persze bányászni sokat eszik de ez valahol enm baj mert giy nem vásárolják fel a bányászok ergo marad nekünk ergo lemegy az ára elöbb ebböl következik, hogy mivel megüti böven a gtx1080 szintjét igy ha ez alá bukik árban akkor akarva akratlanul is de azt is huzni fogja igy meg aki gtx1080-at akr venni az olcsobban fog tudni , és mirét nem azért mert már lassan 2éves a gtx1080 hanem mert a vega (konkurencia) lehuzza az árat.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák