Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz HaaS #36 üzenetére

    Ez igaz...

    De nem akarom arra bátorítani az Obsidian-t, hogy máskor is ilyen félkész játékot adjon ki, csak azért mert lelke van, és úgyis elviszi... igen is figyelni kell a részletekre. A grafika még hagyján, mert az tényleg csak másodlagos nálam (mondjuk a majdhogynem nyolcszögletű motorkerék azért durva), de azért az a moonwalking amit az NPC-k bedobnak, az elég kemény, hozzávéve az idegbeteg rángatózást, amit irányváltáskor csinálnak. Aztán rögtön az elején lelőttem egy terroristát, és mielőtt eltűnt volna (ami ugye gyorsan megtörténik ha hátat fordítok neki) észrevettem valami furcsát: a srác 10 golyóval a mellében mozdulatlanul feküdt, és PISLOGOTT... rendesen ijesztő volt. Aztán ugye fizika nincs, a gránátok úgy szállnak mintha féltéglát dobálnál, ragdoll nincs, ha valakit fekve vagy guggolva lősz le, akkor is feláll, hogy a pár scriptelt elesést tudja kivitelezni. Van a pisztollyal egy Conviction féle Mark&Kill rendszer, aminél az ellenfeleket kijelölve utána gyorsan leszeded az ellent... nos nem tudom miféle kémpisztolya van a srácnak, de ha hármat jelölök ki, akkor egyszerre száll 3 irányba a lövedék belőle... az AI segghülye ráadásul a főellenfelekben sincs semmi extra, csak többet kell beléjük lőni.

    A lényeg a lényeg, a történet jóféle, a párbeszédrendszer jó, van pár fontos döntési lehetőséged, ami ad némi újrajátszhatóságot (ami nem árt, mert anélkül 10-11 óra, ami RPG-nek sovány) és van lelke neki, ami megmenti, de épphogy. Ezért csak akkor fogom megvenni, amikor 3000.- forint alá ment, és ez úgy gondolom hogy hamar meglesz...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák