Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Hieronymus #182 üzenetére

    A magyar egészségügy helyzete nem annyira rossz, mint gondolod.

    Gondolom??? Ajaj, hát ez így érdekes, honnan veszed, hogy csak gondolom róla? Nem itt élek pár évtizede, nincs család, barátok, nincs tapasztalat, csak úgy rámondom? Fasza.

    Amúgy sem a mennyiségi betegellátás a megoldás. Azt a leggazdagabb állam sem tudja megfinanszírozni tökéletesre.

    Te vagy nem itt élsz vagy...... mo mindegy, ebbe nem érdemes belemenni.

    Ha megnézed a híradásokat, a védőszemüveg hiánya nagyon szembetűnő volt kezdetben.

    Évek óta nem nézem ezeket, magyart legalábbis nem, talán épp azért nem, mert nem gondolom a dolgokat itthon, hanem tapasztalom. A focit meg nem nézem sokba, így sose fog fájni a hátam a hanyatteséstől, mennyire dübörgünk.

    Többit szerintem nem nekem írtad. ;) Amúgy Pesten élek, így a karantén, mint olyan itt értelmezhetetlen szerintem. De ott az olasz példa erre. Milano nincs karantén alatt, vajh miért?

    (#190) kisza25

    Odaviszik persze, de saját családi free temetés mintájára gyógyítsa is meg a beteget a családja? No de a NER fanok szerint minden OK nálunk. Szerintem nem annyira, nem vagyok semmilyen oldali már régóta, igaz hasznonélvezője sem vagyok a NER-nek. Sőt....

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák