Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz reelc #172 üzenetére

    Te tényleg egyenlőségjelet huztál a kínai diktatúra és az "amcsi" steam közé?! :D

    Azt a relativizáló hétszentségit... tehát ha a meggyfádról hazafelé letépek egy szem gyümölcsöt, az UGYANAZ, mintha bemennék a lakásodba és üresre pakolnám, radiátorostul ellopnék mindent... ? :D

    A steam valóban nem ma indult, nekik járatlan utat kell/kellett kitaposniuk.
    A kínaiaknak csak másolni kellett volna tudni, de ahoz is tehetségtelenek.

    Nekem egyébként a nem működő, ótvar, de ingyenesnél jobb az olcsó és működik változat.
    Dehát nem vagyunk egyformák ezekszerint :D

    Éshamár a kérdésed... én azt nem értem, miért kell relativizálva mentegetni mindenféle jöttment, adattolvaj diktatúraszökevényeket? Hálából a 70 ingyencuccér' ? Ezresér' esetleg érvelnél egy pedó ártatlansága mellett is, hogy "nem annyira rossz ember a józsibá' " ?

    (Sose az volt a gondom, hogy emberek behuzták az ingyencuccot, hanem ez az ideologizálás.... nyomasd sunyiban, de büszke ne legyél már rá!)

    (#166) Daelion irigyellek, hogy te a desktop előtt ülve, egyből tudod, mit hova vettél meg... és játék előtt sem kell a könyvtáradat böngészni, hogy adott esetben épp mihez volna kedved, hanem már céllal ülsz le játszani. (de persze engedtessék meg nekem az enyhe hitetlenkedés és a kompromisszumok vállalásának feltételezése :D )

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz reelc #201 üzenetére

    Tudod, a felsorolt cégeket megbüntetik, amikor helytelenül kezelik az adataid.
    A komcsiknál ilyen "számonkérés" nincs.
    És továbbra sem a steam bukott meg azzal, hogy más programokból adatot lop - ezzel az Epic bukott meg.

    Amikor az UT a játékmotor, az nem lop adatot, mert csak egy játékmotor. Persze lophatna, de akkor a motort használót számon lehetne kérni és utána ő számonkérné az Epicet - talán. Szóval ezért valószínűtlenebb.

    Steamen, Originen, Uplayen, GOG továbbra sem kínai, kommunista diktatúra hátterű, adattolvaj cég. Az Epic igen. Ne mosd össze, újra és újra. Tudatosítsd magadban, hogy "nem relativizálunk, az epik adattolvaj, a gog nem az".

    Simán ignorálnám én az Epicet, ha miatta nem lenne tovább tördelve a pécés játékpiac.
    Sajnos az ingyenjátékokkal megvett emberek miatt már alig-alig látszik arra esély, hogy eltűnjenek, ez bezony N+1. kliens probléma marad :(

    Gaben és a steam a legjobb. Megoldották a korábbi pokoli pécés warez-világot és emellett senkit nem kényszerítettek a boltjukba - a steam MELLETT a játékaidat a mai napig árulhatod bárhol máshol. Sőt, a steamverziódat (kulcsaidat) is. Epices megjelenés exkluzivitást is jelent. Ocsmány modell.

    (#199) Daelion nekem is van excellem :D Nem kényelmes, nem élvezetes.
    Tudom, goggalaxy... sajnos egyelőre nem bugmentes, talán majd egyszer :(

    (#222) Zoolee1976 ha téged nemzavar, hogy dögkútból van a hambid húsa..... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz winhate #280 üzenetére

    futtasd Sandboxie-ban :) akkor legalább a többi cuccodhoz nem fér hozzá.... netre meg menjen csak, küldjön a kínaiaknak, amit csak tud (magáról és az epik akkountról)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz CPT.Pirk #404 üzenetére

    jóhogy van kihez igazodni! :R

    ha neked megy, minden más USER ERROR!

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz CPT.Pirk #406 üzenetére

    ezesetben mi volt az infotartalma a hszednek? mit nyert vele rppro, hogy neked bezzeg megy? :)

    ha követed a topikot, látod, hogy összevissza működik vagy épp nem..... tottttttálisan véletlenszerű (=szar az egész, mivel milliók próbálkoznak nyilván, folyamatosan...)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák