Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz reelc #172 üzenetére

    Te tényleg egyenlőségjelet huztál a kínai diktatúra és az "amcsi" steam közé?! :D

    Azt a relativizáló hétszentségit... tehát ha a meggyfádról hazafelé letépek egy szem gyümölcsöt, az UGYANAZ, mintha bemennék a lakásodba és üresre pakolnám, radiátorostul ellopnék mindent... ? :D

    A steam valóban nem ma indult, nekik járatlan utat kell/kellett kitaposniuk.
    A kínaiaknak csak másolni kellett volna tudni, de ahoz is tehetségtelenek.

    Nekem egyébként a nem működő, ótvar, de ingyenesnél jobb az olcsó és működik változat.
    Dehát nem vagyunk egyformák ezekszerint :D

    Éshamár a kérdésed... én azt nem értem, miért kell relativizálva mentegetni mindenféle jöttment, adattolvaj diktatúraszökevényeket? Hálából a 70 ingyencuccér' ? Ezresér' esetleg érvelnél egy pedó ártatlansága mellett is, hogy "nem annyira rossz ember a józsibá' " ?

    (Sose az volt a gondom, hogy emberek behuzták az ingyencuccot, hanem ez az ideologizálás.... nyomasd sunyiban, de büszke ne legyél már rá!)

    (#166) Daelion irigyellek, hogy te a desktop előtt ülve, egyből tudod, mit hova vettél meg... és játék előtt sem kell a könyvtáradat böngészni, hogy adott esetben épp mihez volna kedved, hanem már céllal ülsz le játszani. (de persze engedtessék meg nekem az enyhe hitetlenkedés és a kompromisszumok vállalásának feltételezése :D )

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák