Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz arty #195 üzenetére

    Előre el szoktam tervezni,hogy miket játszom.
    Sőt külön listán vannak össze írva azok a játékok amiket 1x akarok majd játszani mert nem tudok mindent fejben tartani. :) '7+ évig csak MMOt játszottam és lemaradtam sok jó játékról amit pótolni szeretnék'

    Az meg,hogy be kell kapcsolni 1-1 launchert abba még nem haltam bele és a gépem se.
    Legutóbb a DOOM Eternal miatt kellett felraknom +1 launchert 'Bethesda' mert az meg oda kérette magát az eredeti dobozos verzióból miközben a 2016 DOOM Steamen van meg,na bumm nem csináltam ügyet belőle.

    De mondom megint,ott van a GoG Galaxy 2.0 amivel rendszerezni lehet az egészet ha valakit annyira zavar a sok launcher állandó nyitogatása meg a keresgélés.
    Persze ettől még kelleni fog a többi launcher is de be lehet 1 launcherbe rakni mindent ami megvan,könnyebb számon tartás végett.

    [ Szerkesztve ]

  • reelc

    veterán

    válasz arty #195 üzenetére

    Tudtam én, hogy félremegy.

    Számítottam rá, hogy valaki(k) ilyennel jön(nek), ezért írtam ezt: "Szerintem a politikai dolgokba ne menjünk bele, nem olyan fórum, szóval egyéni döntés."
    Meg ezt: "Nem védeni akarom az Epicet (sem a Tencentet), csak unalmas, hogy mindig előkerül ez a téma."

    Igen, van egyenlőségjel olyan alapon, hogy külföldi cégeknek (ne ragadjunk le a Steamnél már akkor. Facebook, Twitter, stb. Gmail is. Microsoft. Játsszunk nagyban.) adod át az adataidat. Meg amiket a tudtodon kívül gyűjtenek Az amerikai cégeknél volt nem egy adatszivárgás, helytelen adatkezelés stb. biztos hallottál ilyenekről. Ők is eléggé megkérdőjelezhetőek, csak ezt valahogy senki sem teszi.

    Olvasd el újra, egyetértek, hogy nem így kellene kinéznie másfél év után, de ő már az indulás hónapjában kifogásolta, hogy nem kell a megoldásai miatt. Pl. az Uplay milyen is volt az indulása hónapjában? Hányan ódzkodtak tőle? Az Origintől? ŐK is adtak ingyenes játékokat.

    Ugye elvből nem játszol semmilyen UT engines játékkal? Azzal is őket támogatod.
    Nekem évek óta fent volt az Epic launcher azelőttről mielőtt bolt lett, akkoriban kizárólag az új Unreal Tournament alfa ment benne. Ezért raktam fel mert ez érdekelt.

    "(Sose az volt a gondom, hogy emberek behuzták az ingyencuccot, hanem ez az ideologizálás.... nyomasd sunyiban, de büszke ne legyél már rá!)"
    Nincs mögötte semmi ideológia, ingyen adták, behúzza az ember.
    Aki ugyanezt teszi Steamen, Originen, Uplayen, GOG-on, stb. azoknak sincs külön ideológia mögötte és akkor nekik is sunyiban kellene behúzniuk?... azoknak van valami ideológia mögötte akik az Epic utálattal jönnek. De gondolom ezt sem látod be.

    Akinek nem tetszenek az Epic Game húzásai akkor ne foglalkozzon vele.
    Nagyon unalmas mindig ugyanazt olvasni.
    Látom ez se ment át.
    Ha meg ezt szóvá teszem én vagyok az ilyenektől leteremtve. Mint most is.

    Gaben és a Steam a legrosszabb, ők indítottál el ezt az egészet... magukhoz édesgették a kiadókat, akik sok évi álom után csináltak maguknak saját launchereket. Sajnos megkerülhetetlenek, el kell viselni, ha valaki legit játszani akar.

    [ Szerkesztve ]

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz arty #405 üzenetére

    Ne adj a számba olyat, amit nem mondtam. Köszi. ;)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz arty #407 üzenetére

    Csak leírtam, hogy lássa van remény fellépni. Ennyi. :)

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • winhate

    őstag

    válasz arty #397 üzenetére

    Megfogadom most mar csak megoldas kell addig parkolopalyan van.
    Minden tiltva :)

    http://pouet.net/prod.php?which=5633

Új hozzászólás Aktív témák