Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lovag05

    aktív tag

    válasz IreN!CuS #19 üzenetére

    De itt NEM azokra értettem, akik különböző versenyekre hajtanak, NEM is azokra, akik CB-znek, hanem egy szimpla csapatra... Érdekes, újítások voltak a perkek - pub, mielőtt félreértés esne - , mégis mindenhonnan kiveszik, és miért? Mi értelme? Akik komolyabb csapatok, azok úgyis a Promod-ot hajtják, de aki csak szimplán szórakozni szeretne, attól miért kell megvonni? Nem egy "kalap" alá akartam venni a kettőt... "OMG emberek.mi az,h a promod tette "tönkre" a cod4-et " - Nem tette tönkre, csak az összes, ami talán pozitív újítás volt, azt kilőtte.

    [ Szerkesztve ]

    So many demons, so little time...

  • Xaels

    félisten

    válasz IreN!CuS #19 üzenetére

    Kik döntik el mik lesznek a LAN mapok? Mi alapján döntik el?

    A promod miért lett elfogadva?! Hát nem azért mert annyival jobb mint a PAM hanem elkezdte valaki tolni az emberek arcába. Elég ha ehhez csak 1 nagyobb név kerül máris sok hülyegyereket magával ránt akik húzzák magukkal a többit. Nem feltétlen a minőség dönt ezt az is alá támasztja, hogy voltak időszakok amikor hetente új promod jött sőt megesett az is, hogy 2különálló promod látott napvilágot egyszerre. Vajon miért?! Amúgy promodban sem jobb a hitbox vagy a sebzés. Ugyanúgy nem halnak sokszor 1csipába tiszta lövés esetén és van amikor embervastag falon keresztül lövi az embereket sorban vagy teljesen máshova becsapodó golyó végez az egyénnel. Persze rá lehet fogni az alapokra, hogy szarból nem lehet várat építeni, de olyan dolgokba is belenyúltak a kedves modderek amihez ezeknek nem sok köze lenne. Egy CS MW-t csináltak majdnem ugyanolyan szintű grafikával helyenként... Nem kell védeni a promodot. Kell war mod és kellenek szabályok, hogy komolyan tudjanak játszani azok akik igénylik ezt, de a szabályok sokszor úgy születnek, hogy senkinek sincs róla fogalma, hogy mit miért csak azoknak akik kitalálják. Mai napig nem értem miért nem lehet a maxfps-t kisebb értékben megszabni...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák