Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    #1: Sajnos ha a COD4 árát nézzük akkor nem fog emberi árba esni max ha szerencséd van és használtan hozzájutsz.

    #5: Igen 576-ban annyi CDG-nél bolti ára ennyi de online rendelés esetén 13e (bár ez is sok) amire rájön 1e szállítás vagy régebben volt személyes átvétel akkor nincs +költség.

    #6: COD2 azért más tészta mert nincs ami a 2.WH-ban érdemlegesen kiválthatná. WaW pubolni jó, de utoljára mikor néztem 1etlen normális war mod nem volt. Komoly szinten játszhatatlan. COD4 esetén meg ott lehet a kihalás, hogy az MW2-ben is nagyjából minden benne lesz ami abban max a térképek mások amiket egy-két ügyes ember szerintem könnyen importál majd...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz lovag05 #9 üzenetére

    Pont ezért mondom, hogy meg van az esélye annak, hogy COD4 szépen lassan elnéptelenedik. Mivel úgy is végtelenségig le fogják butítani az MW2-t is ezért lényeges különbségek nem lesznek a 2 között. Nem mondom, hogy ezt szeretném mert ez nem így van csak logikusan benne van a pakliban. A server szabályokról meg annyit, hogy a nagy része hülyeség még akkor is ha az a cél, hogy mindenki önfeledten játszhasson. Ami még nagyon ki tud borítani, hogy a kedvenc térképeimet egyre kevesebb szerveren találom meg a leforgásban és mindenhol csak a CB-n tolt pár map forog folyamatosan...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz lovag05 #16 üzenetére

    Mi azon Waroztunk sokáig. Azokat a hisztiket össze kellett volna gyűjteni és közzé tenni :DDD Overgrown és Downpour (mp_farm) a kedvenceim ebből is inkább a második, de azt megkockáztatni sem mertük már...

    szerk.: Sőt ugye War modokban ki van kapcsolva az eső és szerintem Farm semmivel sem rosszabb mint District.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz IreN!CuS #19 üzenetére

    Kik döntik el mik lesznek a LAN mapok? Mi alapján döntik el?

    A promod miért lett elfogadva?! Hát nem azért mert annyival jobb mint a PAM hanem elkezdte valaki tolni az emberek arcába. Elég ha ehhez csak 1 nagyobb név kerül máris sok hülyegyereket magával ránt akik húzzák magukkal a többit. Nem feltétlen a minőség dönt ezt az is alá támasztja, hogy voltak időszakok amikor hetente új promod jött sőt megesett az is, hogy 2különálló promod látott napvilágot egyszerre. Vajon miért?! Amúgy promodban sem jobb a hitbox vagy a sebzés. Ugyanúgy nem halnak sokszor 1csipába tiszta lövés esetén és van amikor embervastag falon keresztül lövi az embereket sorban vagy teljesen máshova becsapodó golyó végez az egyénnel. Persze rá lehet fogni az alapokra, hogy szarból nem lehet várat építeni, de olyan dolgokba is belenyúltak a kedves modderek amihez ezeknek nem sok köze lenne. Egy CS MW-t csináltak majdnem ugyanolyan szintű grafikával helyenként... Nem kell védeni a promodot. Kell war mod és kellenek szabályok, hogy komolyan tudjanak játszani azok akik igénylik ezt, de a szabályok sokszor úgy születnek, hogy senkinek sincs róla fogalma, hogy mit miért csak azoknak akik kitalálják. Mai napig nem értem miért nem lehet a maxfps-t kisebb értékben megszabni...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz IreN!CuS #25 üzenetére

    Persze nem lehet több mert káoszt szül. Nem emléxem már biztosan de erről pont szavazás volt CB-n hogy melyik mod legyen elfogadva és sajnos az ilyen szavazások tudjuk nem feltétlenül azt tükrözik ami hosszú távon jobb. A nagy csapatoknak meg szerintem mindegy mi alatt játszanak, ha a szponzor tejel.

    Nemhiszem, hogy COD4 a CS-n felbuzdulva lett volna modernkori bár a táskában lehet valami, hogy onnan vették.

    Igen értem, hogy pl a hv szponzorok miatt kell, de ha olyan grafika részletesség lenne ami eleve nem engedné, hogy több százas értékek repkedjenek akkor szerintem ez kiváltható lehetne. Igaz a graf motor már eléggé veterán és lehet az alapjaiban kéne teljesen újat gyártani, de szerintem ezért az árért már ez elvárható lenne. Mind1 végül is megváltoztatni már úgy sem lehet és abbahagytam a komoly játékot. Nincs rá időm és nem szeretek úgy táncolni ahogy mások fütyülnek ill. a játékos társadalomra is ráférne egy kőbe vésett etikai kódex.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    válasz Kanczy #47 üzenetére

    7es kommentben már leírtam. Igen rendelhető online amire ha nem tudod személyesen átvenni akkor még 1 ezres rájön szállítási költségként...

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák