Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Timer #16 üzenetére

    Az a helyzet, hogy szerintem ez nem ilyen egyszerű. Minden gyártónak vannak ilyen sorozatai ami nem annyira jól. Ott van azonnal a Dell a 7440-es szériával sorban döglöttek az alaplapjai, 1 - 2 éves korukban, ott voltak a T440-ek, sorozatosan hullottak, mert hát ilyenek vannak. De ott van még 2003-ból a T21 volt olyan szériája, hogy 200-ból 198 ment vissza. Meg ugye a Latitude 5420/30-as széria, nem sok élte túl zsanértörés nélkül. Szóval ezek a dolgok nem feketék, és fehérek. Alattam egy HP sem állt meg a saját, vagy céges gépeim közül, de Dell-ből 2 is, Lenovoból is egy. Szóval, akkor mondhatnám, hogy a Dell, ilyen meg olyan, vagy a Lenovo, nálunk eddig a HP tűnt a legmegbízhatóbbnak. Amúgy meg mindent is tönkre lehet tenni bármi is legyen ráírva. Mostanában pl: nem nagyon hallom, hogy bármelyik is nagyon komoly hibával rendelkezne, azaz nem nagyon van olyan, mint a 7440, vagy a T440 korszakban. Itt már csak lassan az Intelbe lehet belekötni, mert hát megérdemlik.

    Amúgy pl az Acer-ben a TM P6-os sorozata szerintem igen jól sikerült példány, T osztály helyett bármikor elfogadnám.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák