Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz [CsuCsu] #1 üzenetére

    Hát jogos!
    .. és akkor megy itt a csodálkozás, hogy miért konzolozanak az emberek. Anno amikor PC-ztem legalább a true gépigényt megadták... úgynézki már itt totál hülyének nézek mindenkit!

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz dabadab #108 üzenetére

    de ez csak ilyen PC huszároknak fontos mint kend is. Engem az érdekel hogy belehuppanok a fotelba, nagyképernyőn nyomom, félperc alatt feláll a rendszer és utána lehet játszani, megy folyamatosan biz szintű grafikálal.... de ki a túrót érdekel, hogy gyengébb a graf., amikor 2 méterről nézem a 42 vagy 50 colos tévét? (van aki még távolabbról) bőven jó!

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Bingisz #118 üzenetére

    Lehet, term. DE:

    1. áll nem áll fel a komplett rendszer fél perc alatt (SSDvel esetleg, de legyünk 1 árban a konzollal ha lehet)
    2. nem tudok olyan progiról (bár attól még lehet) amivel lehet kontrollerrel is irányítani a windowst.
    3. a konzol portok általában gagyik, mégha magasabb felbontásúak is mint konzolos társaik
    4. a PC-n láttam már bármit beakadni, lefagyni, szaggatni elég gyakran. Konzolon ez azért jóval ritkább.
    5. bármennyire is jó PC-t raksz össze (jóval magasabb áron mint a konzol) sosem lesz igazi "plug & play"

    nekem ez a pár ok elég, hogy maradjak a konzolnál. Igazándiból már a PS2 éra óta gondolkodtam egy konzolon, pár éve vettem egy x360at és nem bántam meg. Nem tépem a hajam driver probléma miatt, OS újrahúzások miatt stb. Persze biz. korlátok közé is kerültem, de úgy érzem eddig megérte.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz BlackSoft #146 üzenetére

    a PS Vita TV-vel már meg is kezdődött. De szerintem bőven nem normális az aki azt mondja hogy a konzolok ki fognak halni... hisz az első játék a PONG is volt konzol formájában... :)

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz BlackSoft #175 üzenetére

    Volt már nem egyszer hogy az originál softwarrel több szívás volt mint a törtel, törtel lehúztad, beinstalláltad, törted ment. Eredetinél betetted a discet, beinstalláltad, regisztráltad aktiváltad, kiábalt, hogy nem jó, újra meg újra, aztán elindult fagyogatott.... végül inkább felraktam vissza a törtet.
    Sokáig pl elhittem azt is, hogy a win azért olyan gagyi mert törött.... aztán került a kezem alá originál is. hehehe ;] (ugyan olyan sz@r)

    A konzolos original cuccokkal viszont nem volt gondom. Viszont a törött konzollal nem kis tévedésben vagy. A tört dash sokkal többet tud mint a gyári :))

    egyedülülő: röviden túlárazott, ez az igazság... vegyünk egy példát egy laza estén 5-8 sörből 2-5h-t simán elszórakozol a haverjaiddal... hol van ezen sörök ára nagyon messze van egy játék árától.
    Az igazság az, hogy az elmúlt egy évben 3 olyan játékkal játszottam amire azt mondtam hogy fizettem volna (na ott sem a teljes árat, de felét-3/4ét pl.) Most nálam magas a léc? vagy fejlesztőknél lett túl alacsony? Szégyeny, hogy 3 órás kampányokkal adnak ki játékokat. Szintén szégyen, hogy képesek abszolút optimalizálatlan dolgokat kiadni.

    Másik dolog, hogy az is érdekes, hogy ÉRTLMES jó és minőségi játékot hoznak akkor fizetnek is érte (lásd. Injustice, MK reboot) Mindkét oldalon van hiba...

    djculture: hagyjuk már ezt a 4K mizériát, ez még csak a Ti álomvilágotokban létezik, Az emberek jó részének még 1 normáls HDready TVje sincs. TVadások is épp hogy vannak HD-ben (azok is csk fizetős csomagokban).

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz kovsol #183 üzenetére

    Ez bullshit (épp az előbb irtam)! A PC-s tábor jóval igényesebb és óvatosabb is ... lásd Diablo3 fiaskó nagyon sokan voltak elégedetlenek ha ki lehetett volna próbálni warezban valószínüleg 4ed annyian sem veszik meg... kb. így vannak a konzolosok, nem igazán van lehetőségük kipróbálni a 8-15perces demókból nem sok mindent lehet leszűrni.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz egyedülülő #185 üzenetére

    Már hol lenne mindegy? Ha veszel egy telefont ami nem működik 100%osan azt nem viszed vissza? A játékoknál és a filmeknél pont ez a probléma.... nem viheted vissza ha silány minőséget kapsz... mert izlések és pofonok, művészi szabadság, meg mittomén mi... Pedig vannak bőven silány játékok és programok is ám (hirtelen eszembe jut pl a Bulletwitch nevű Xboxos csoda). És ne jöjjünk a tesztekkel a média azt teszteli ami van, és meg is van általába szabva hogy X pontszám alatt egyszerűen nem kaphat meg ilyesmik ugye. Szóval az ilyesmikben sem lehet megbízni egy jó ideje.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz egyedülülő #188 üzenetére

    Fura, hogy milyen szelektív a memóriája mindenkinek amikor ilyesmiről esik szó.
    Senki nem emlékszik arra a diablo2 re ami a kiegészítőig kvázi játszhatatlan volt és amikor beinstalláltad a kiegészítőt kérte a az eredeti D2 kiegészítőjét mert azon már ELŐRE elvoltak készítve a kiegészítő charakterei. Vagy ugorjunk 1et: D3 milyen komolya számításokat végez a Battlenet server, anélkül, azaz internet nélkül nem is játszhatsz még SINGLEPLAYERT sem.... aztán kidobták konzolra teljesen offline (nemkis pofánröhögés szerinte) Ott volt az ominózus eset a Win7el is ami annyira beaktiválta még az originál Windowsok is lezártak és csak egy reinstallal lehetett megoldani a dolgot. Szintén volt valami "apró" szivás a Sims3 és SimCity játékok körül, vagy azokra az UBISOFT játékokra amik csak netkapcsolattal indulnak el holott a DRMezésen kívül másra természetesen nem használják. Szintén elég pofátlandolognak tartom, hogy a Batman AC-ben is az első DLC (catwoman) megvétele nélkül tulképp féltörténetet kapunk. Vagy az évente rókabőr copy-past gémek (AC, Battlefield, COD). Vagy legutóbb az a játék amit kvázi félbevágtak és a featureok fele sem volt benne amit beharangoztak. És ezek most csak így a teljesség igényenélkül jutottak eszembe biztos volt van még elég fiaskó a témában.

    És igen, ha valamit nem készítenek el enek megfelelően azért NEM fizetek. Pl. le akartam festetni a gitárom visszahozta a festő mefolyásokkal beleszáradt legyekkel, és olyen lehellet vékony lakkal hogy érintéstől lejött, szerinted fizettem?? Nem vagyok jótékonysági szervezet, hogy az igyekezetért fizessek, az elvégzett rendes normális munkáért kell fizetni nem a próbálkozásért ... ez annyira keleti blokkos mentalitás. Ti fizettek ha kocsitokat csak félig szerelik meg (a sebváltó már működik, de klíma folyton hűt ugye nem gond?) ?

    nullpoint: pontosan erre próbáltam rávilágítani én is!

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz #32839680 #197 üzenetére

    D3nál nem is magával a minőséggel volt baj, hanem hogy net nélkül nem ment... most ha az ember röcsögepusztáról van, ahol a szolgáltató 7napból 2őt nem megy, vagy nem nevezhetű rendesen működőnek, akkor az ember meg van lőve.... és mint később kiderült a netes megkötés nem volt más csak egy durva arconcsapás, mert a DRM-en kívül semmi szökség nem is volt rá (érdekes az X1nél brutálisan felhördült a társadalom, viszont PC-n elégsokan szónélkül benyelték).

    Nem is kell büszkének lenni senki sem az, itt a térségben ilyen a helyzet sajnos és erre még tesz egy lapáttal a fejlesztők hozzáállása.

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Scholes9 #211 üzenetére

    Nooormális!? Blizzardot már a D2:LoD óta jó hogy nem tilos!!!

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák