Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz egyedülülő #188 üzenetére

    Fura, hogy milyen szelektív a memóriája mindenkinek amikor ilyesmiről esik szó.
    Senki nem emlékszik arra a diablo2 re ami a kiegészítőig kvázi játszhatatlan volt és amikor beinstalláltad a kiegészítőt kérte a az eredeti D2 kiegészítőjét mert azon már ELŐRE elvoltak készítve a kiegészítő charakterei. Vagy ugorjunk 1et: D3 milyen komolya számításokat végez a Battlenet server, anélkül, azaz internet nélkül nem is játszhatsz még SINGLEPLAYERT sem.... aztán kidobták konzolra teljesen offline (nemkis pofánröhögés szerinte) Ott volt az ominózus eset a Win7el is ami annyira beaktiválta még az originál Windowsok is lezártak és csak egy reinstallal lehetett megoldani a dolgot. Szintén volt valami "apró" szivás a Sims3 és SimCity játékok körül, vagy azokra az UBISOFT játékokra amik csak netkapcsolattal indulnak el holott a DRMezésen kívül másra természetesen nem használják. Szintén elég pofátlandolognak tartom, hogy a Batman AC-ben is az első DLC (catwoman) megvétele nélkül tulképp féltörténetet kapunk. Vagy az évente rókabőr copy-past gémek (AC, Battlefield, COD). Vagy legutóbb az a játék amit kvázi félbevágtak és a featureok fele sem volt benne amit beharangoztak. És ezek most csak így a teljesség igényenélkül jutottak eszembe biztos volt van még elég fiaskó a témában.

    És igen, ha valamit nem készítenek el enek megfelelően azért NEM fizetek. Pl. le akartam festetni a gitárom visszahozta a festő mefolyásokkal beleszáradt legyekkel, és olyen lehellet vékony lakkal hogy érintéstől lejött, szerinted fizettem?? Nem vagyok jótékonysági szervezet, hogy az igyekezetért fizessek, az elvégzett rendes normális munkáért kell fizetni nem a próbálkozásért ... ez annyira keleti blokkos mentalitás. Ti fizettek ha kocsitokat csak félig szerelik meg (a sebváltó már működik, de klíma folyton hűt ugye nem gond?) ?

    nullpoint: pontosan erre próbáltam rávilágítani én is!

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák