Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz egyedülülő #99 üzenetére

    "Attól még tényleg szarul fut highend gépeken is."

    Viszont jobban, mint a nextgen konzolokon, hogy valami perspektivat is adjunk a dolgoknak.

    DRM is theft

  • BlackSoft

    addikt

    válasz egyedülülő #134 üzenetére

    Rendben van, de PC-n mindenhol megy az illegális beszerzés gőzerővel, csak konzolon kisebb ez a szám. És szerintem ez okozza a vesztét a dolognak. Példaképpen ha ingyen tudnánk autókat is szerezni, akkor persze, hogy a motorok hoznák a több pénzt a gyártóknak...

    ---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

  • djculture

    félisten

    válasz egyedülülő #178 üzenetére

    Csak a régi kozol típusoknál nem volt ennyire gyors a hardveres elavulás. Most 2-3 év és vége a szériának hiába erőltetik, lebutítják a játékokat agyonig hogy éljen még két évet a széria. Ez meg egyre gyorsul, valószínű ez a most kijövő széria még hamarabb fogf elavulni. Már a 4k-t fejlesztik meg van ezer dolog amit ez szokás szerint már nem fog támogatni új termékként... Már kezd elavulni és még most jön ki.
    2 éve kikellett volna adni, orbitális nagy késésben van az a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz egyedülülő #185 üzenetére

    Már hol lenne mindegy? Ha veszel egy telefont ami nem működik 100%osan azt nem viszed vissza? A játékoknál és a filmeknél pont ez a probléma.... nem viheted vissza ha silány minőséget kapsz... mert izlések és pofonok, művészi szabadság, meg mittomén mi... Pedig vannak bőven silány játékok és programok is ám (hirtelen eszembe jut pl a Bulletwitch nevű Xboxos csoda). És ne jöjjünk a tesztekkel a média azt teszteli ami van, és meg is van általába szabva hogy X pontszám alatt egyszerűen nem kaphat meg ilyesmik ugye. Szóval az ilyesmikben sem lehet megbízni egy jó ideje.

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • nullpoint

    senior tag

    válasz egyedülülő #188 üzenetére

    "Lehet emögé gyártani midnenféle nézeteket, filozófiát" Igen , lehet...

    Érdekes hogy mikor megveszel egy szovtvert a megvásárlásával már elfogadod hogy az olyan lesz amilyen (eula). Asztalos vagyok, bútorokat készítek, lefordítom a dolgok asztalosra. milyen lenne az ha bejön az ügyfél, mutatok egy tervet neki hogy ilyen lesz a konyha mondjuk, és kiperkálná az egész árát előre!!! Majd azzal hoogy kifizette el kell fogadnia hogy olyan lesz amilyen. Mondjuk odaviszem neki és nincs rajta ajtó. Vagy van de nem lehet kinyitni. Jaaaa, tessék egy dekorpírt venni és vágjon magának nyílást rá. Ugye milyen rossz lenne??? Kábé így néz ki ma a szoftverpiac. Én mint egy korrekt iparos, már elnézést de NEM fogadhatom el ezt a hozzáállást.

    kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz egyedülülő #188 üzenetére

    Fura, hogy milyen szelektív a memóriája mindenkinek amikor ilyesmiről esik szó.
    Senki nem emlékszik arra a diablo2 re ami a kiegészítőig kvázi játszhatatlan volt és amikor beinstalláltad a kiegészítőt kérte a az eredeti D2 kiegészítőjét mert azon már ELŐRE elvoltak készítve a kiegészítő charakterei. Vagy ugorjunk 1et: D3 milyen komolya számításokat végez a Battlenet server, anélkül, azaz internet nélkül nem is játszhatsz még SINGLEPLAYERT sem.... aztán kidobták konzolra teljesen offline (nemkis pofánröhögés szerinte) Ott volt az ominózus eset a Win7el is ami annyira beaktiválta még az originál Windowsok is lezártak és csak egy reinstallal lehetett megoldani a dolgot. Szintén volt valami "apró" szivás a Sims3 és SimCity játékok körül, vagy azokra az UBISOFT játékokra amik csak netkapcsolattal indulnak el holott a DRMezésen kívül másra természetesen nem használják. Szintén elég pofátlandolognak tartom, hogy a Batman AC-ben is az első DLC (catwoman) megvétele nélkül tulképp féltörténetet kapunk. Vagy az évente rókabőr copy-past gémek (AC, Battlefield, COD). Vagy legutóbb az a játék amit kvázi félbevágtak és a featureok fele sem volt benne amit beharangoztak. És ezek most csak így a teljesség igényenélkül jutottak eszembe biztos volt van még elég fiaskó a témában.

    És igen, ha valamit nem készítenek el enek megfelelően azért NEM fizetek. Pl. le akartam festetni a gitárom visszahozta a festő mefolyásokkal beleszáradt legyekkel, és olyen lehellet vékony lakkal hogy érintéstől lejött, szerinted fizettem?? Nem vagyok jótékonysági szervezet, hogy az igyekezetért fizessek, az elvégzett rendes normális munkáért kell fizetni nem a próbálkozásért ... ez annyira keleti blokkos mentalitás. Ti fizettek ha kocsitokat csak félig szerelik meg (a sebváltó már működik, de klíma folyton hűt ugye nem gond?) ?

    nullpoint: pontosan erre próbáltam rávilágítani én is!

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák