Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egyedülülő

    őstag

    válasz BlackSoft #175 üzenetére

    A probléma a témával kapcsolatban leginkább az emberek fejében van. Sokan nem értik a lényegét az egésznek. A játék nem egy alapvető emberi jog ami mindenkinek jár, hanem egy hobbi ami lehet akár egy nagyon drága is. Amikor megkérdezek sok warezost, hogy merre hány lépés mindig mondják, hogy a játékok drágák, kiröhögnek, hogy fizetsz érte, és különben is, miért nem jön már 5 nappal azelőtt a tört verzió, hogy hivatalosan megjelenik a játék. Letöltik és a legtöbb amit hallaszl az a kritika és a fika. Szar volt, rövid volt, kitoltam x idő alatt, stb. Mivel nem fizetnek érte értéke nincs is számukra, Egyáltalán nem becsülik meg a másik munkáját, de közben elvárják a maximumot. Ezek után egy ilyen kijelentésen nincs is mit csodálkozni.

    "Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

  • KraX

    őstag

    válasz BlackSoft #175 üzenetére

    En is rengeteg jatekot vettem mar meg es en MMOkkal jatszok altalaban ami ugye altalaban fizetos, bar a mostani trendek mar f2p metodust elonyben reszesitik. Kelet europai regiora jobban jellemzo ez a tort szoftver hasznalat, tolunk nyugatabbra es eszakabbra altalaban megveszik a jatekokat legyen az pc vagy konzol. PS3-ra egyebkent sok sok evig meg kellett venni a jatekokat itthon is, mert nem volt hozza normalis tores ha jol tudom. PC-re azert meg mindig konnyebb crackelt szoftvert hasznalni, ertem ez alatt azt, hogy mondjuk tort doboz melle meg altalaban kell egy pc is amivel leszeded es kiirod a szoftvert, de lehet, hogy nincs igazam, ebben a temaban alulmuvelt vagyok. :)

    For the God Emperor!

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz BlackSoft #175 üzenetére

    Volt már nem egyszer hogy az originál softwarrel több szívás volt mint a törtel, törtel lehúztad, beinstalláltad, törted ment. Eredetinél betetted a discet, beinstalláltad, regisztráltad aktiváltad, kiábalt, hogy nem jó, újra meg újra, aztán elindult fagyogatott.... végül inkább felraktam vissza a törtet.
    Sokáig pl elhittem azt is, hogy a win azért olyan gagyi mert törött.... aztán került a kezem alá originál is. hehehe ;] (ugyan olyan sz@r)

    A konzolos original cuccokkal viszont nem volt gondom. Viszont a törött konzollal nem kis tévedésben vagy. A tört dash sokkal többet tud mint a gyári :))

    egyedülülő: röviden túlárazott, ez az igazság... vegyünk egy példát egy laza estén 5-8 sörből 2-5h-t simán elszórakozol a haverjaiddal... hol van ezen sörök ára nagyon messze van egy játék árától.
    Az igazság az, hogy az elmúlt egy évben 3 olyan játékkal játszottam amire azt mondtam hogy fizettem volna (na ott sem a teljes árat, de felét-3/4ét pl.) Most nálam magas a léc? vagy fejlesztőknél lett túl alacsony? Szégyeny, hogy 3 órás kampányokkal adnak ki játékokat. Szintén szégyen, hogy képesek abszolút optimalizálatlan dolgokat kiadni.

    Másik dolog, hogy az is érdekes, hogy ÉRTLMES jó és minőségi játékot hoznak akkor fizetnek is érte (lásd. Injustice, MK reboot) Mindkét oldalon van hiba...

    djculture: hagyjuk már ezt a 4K mizériát, ez még csak a Ti álomvilágotokban létezik, Az emberek jó részének még 1 normáls HDready TVje sincs. TVadások is épp hogy vannak HD-ben (azok is csk fizetős csomagokban).

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák