Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz <Lacy85> #304 üzenetére

    mivel nem kompatibilis? nem értem... esküszöm. ismerem az usbc-t, de ugyanúgy mindennel kompatibilissé lehet tenni. sajnos most még kellenek átalakítók, de pl nekem az mindent megér, hogy arról az oldalról dugom be a töltő amivel akarom. az hogy kell néhány átalakító, hát istenem. jó pár év és nem kell majd, kényelmetlen, de jobb hogy meglépték most, egy idő után úgyis mindenhol ez lesz. már most fillérekért dobnak utánad olyan pendriveokat amiken van usb-a, és c is. fillérekért vannak szintúgy usb-c -> usb-a anya átalakítók. valóban kényelmetlen, de valahol meg kell kezdeni az átállást, és az apple mindig ilyen radikálisan áll át valami újra. máshogy nem lehet. ha az MS is így tolná már lehet hogy régen nem lenne registry pl. de nincs ezzel semmi baj.

    én MacBook Air-t használok, ezen jelenleg megvan minden, de csak a monitor kimenetet használom, a töltőt, meg egy usb-a-t mert a monitor szolgál port replikátorként. az usb-c is ezért jó pl a macbookoon, ha olyan monitort veszel, (márpedig én ilyet akarok) akkor bedugsz egyetlen kábelt a laptopodba, és utána azon keresztül megy a töltés és egy csomó port is rendelkezésedre fog állni. szerintem ez a jövő alapvetően. lehet nevetni rajta, de ez lesz.

    a billzeten javítani fognak, ezért várok még én is 2 évet szerintem a váltásra, mai napig elég mindenre a jelenlegi felhasználásom mellett otthon a 2014-es Air.

    és mellesleg tudok neked bármelyik más laptopnál mutatni neked pc fronton is ami 1 millába kerül, meg jó sok száz ezer forintba amiben van hiba. nyugodtan kiemelheted azokat is. engem ez hamarabb basz fel éjszaka, mint hogy 1-2 adapter néha kilóg a gépből. adtam már el ilyen miatt anno 1 év után DRÁGÁBB (420 ezer forint) BIZNISZ ThinkPadet mint amennyibe most a MacBookom került.... nagyon szerettem az elején azt a gépet, de a végén gyűlöltem mint a szart, mert idegesített a hang ami kijött a gépházból. azt hiszed máshol nincsenek szarságok? azt hiszed csak az Applenél vannak hibák? azt hiszed állította valaha valahol az Apple hogy a MacBook Prók tökéletesek és hiba mentesek minden esetben?

    nem olcsó a Mac sem, de a többi gépem is egy kategóriában versenyzett vele mindig, szóval nem a legaljával hasonlítom... ezen legalább úgy érzem, hogy a pénzemért kiszolgál, tudok vele dolgozni, 3 év után is szeretem minden egyes nap bekapcsolni és használni. nos ezt nem lehet mindenről elmondani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák