Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz #82729984 #169 üzenetére

    mindenkinek a maga dolga, hogy milyen drága eszközön csinálja ugyanezt szerintem. ezt nem értem, hogy itt miért hiszik felsőbbrendűnek magukat az emberek, hogy megmondják hogy mekkora hülye vagy amiért ilyen drága gépet használsz alap dologra, (nem értem, egy szakmai fórumon vagyunk egyébként) hiszen az a pénz elmehetett volna másra is, és lefogadom azok között akik ezt mondják, biztosan vannak itt köztünk olyanok akik cigiznek, esetleg hétvégén elmennek szórakozni. magukra/magatokra nem szóltok rá hogy a cigi helyett pl mást is lehetett volna venni?

    minden embernek más az értékrendje, és ezzel semmi baj nincsen.

    btw, 360ért az ember már az apple.hu-ról is tud MacBook Air-t venni, közel sincs 6-700 ezer forint. kurvára nem értem miért kell az árral folyamatosan túlozni, és 2-3xosát mondani a VALÓSÁGNAK. valamint ha szétnézel neten, sokkal olcsóbban is tudsz venni itthon is.

    hogy autós példával éljek ismét, rengetegen járnak luxus kocsikkal, meg olyanokkal amikre nincs is igazán szükségük, mert egy suzuki swiftel is tökéletesen eljutnának ugyanoda ugyanúgy..

Új hozzászólás Aktív témák