Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz DRB #49 üzenetére

    Biztos nekem ment agyamra a meleg...amikor te álltál itt neki nem éppen normális stílusban alázgatni...aha.

    Hol írtad? Nézd meg a játék válaszlehetőségeit. Ott 44,1 szerepel. A TDK és sok más oldalon ahol a KLEER-ről van szó 44 van. Joggal lehet feltételezni, a matematika jelenlegi állása szerint, hogy a kettő nem ugyanaz. Esetleg neked nem sikerült értelmezni valamit, ezért sem vetted észre a fenti ellentétet.
    Így miért gondoljam, hogy ez jó?! Pont a korábbi játékokban volt ilyen, hogy egyes kérdések válaszai között igen apró eltérés volt...ez volt benne a furfang. Nem a kérdés megértése.

    Engem nem érdekel sem a felbontás, sem más egyéb. És mást sem. Az a probléma, hogy rosszul volt megadva a jó megoldás. Fel lett téve egy kérdés, aminek a jó válasza pontatlanul lett megadva. Vagyis az innentől kezdve nem jó a válasz.
    Ezt ennél egyszerűbben nem tudom és nem is akarom leírni.

    Mint mondtam ez egy információ kereső játék volt. Nem kellett hozzá semmiféle hangtechnikában alaptudás. Jó, hogy nem azt mondod, csak hangtechnikában jártas emberek játszhatnak...ember... :U

    Egyébként nem anyáztam...valamit nem sikerült biztos helyesen elolvasnod.

    Ja, és kösz de nem vagyok rászorulva a szánalmas felajánlásodra. Mert nekem tényleg nem a nyeremény fontos, hanem a játék.

    Külön köszönöm a kedves privátot...abszolút jól tudsz bemutatkozni.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák