Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elijah Baley

    tag

    válasz keIdor #13 üzenetére

    Röhej ez az egész helyzet úgy ahogy van...., szánalmas ami itt folyik, nem elég hogy megveszem első nap a játékot 40-50 font körüli áron..., de ha kijátszottam, csak négy havernak adhatom kölcsön?! aztán kuka?! - ez egy vicc...
    Nem szoktam eladni a játékaimat, mert szeretem nézegetni a gyűjteményt a polcon, de ez csak tényleg arra lesz jó, hogy erősítse a warezt...

    Miért nem olyan onlájn' aktiváló kód van, amelyhez a telepítésnél net szükséges, majd kiolvasná a szerverből, hogy hányszor lett feltelepítve más rendszer-ID-jű gépre, és ha ez az érték túl magas akkor nem települ fel (+ kiiktatni a szimulált net-kapcsolat lehetőségét), így nem ötször lenne telepíthető a játék de a telepítéséhez kellene net, ráadásul nyílván egyszerre ugyanazon lemezzel nem lehetne játszani egyidőben pölö New York-ban és mondjuk Nyékládfalván (márpedig egy warezolt játéknál ennek a lehetősége elég nagy,ugyanis ugyanazon játékkal nem lehet két helyen játszani, egyszerre), tehát ezt a két lemezt bannoljuk a networkről, illetve a gép ID-jét is, mert a konzol tört..., tehát szolgáltatás elvehető = a gép nem alkalmas az új online aktivációt igénylő telepítésekhez, csak az ez előtti korszak előtt kiadott gémekhez, tehát a warezhuszár megkapta amit megérdemelt, még a konzolt is dobhatja a kukába.., ennyit kéne csinálni, aztán viszont látásra..., ..., csókolom-csókolom

    A használtjátékkereskedő': ő meg mielőtt átvesz egy játékot, a megvétel előtt leteszteli a játékot egy nem tört konzolon, hogy feltelepül-e? Ha felmegy akkor nincs róla ezer darab ISO másolat (esetleg +10min tesztidőszak pluszba a gépen, a biztonság kedvéért hogy sújt-e le a BANNHAMMER..).... (+ valami megoldás, gép id-szerint, hogy a kereskedő konzolja játéktesztüzemmódban nem bannolható- de ezt majd a kereskedő mondjuk megoldja) - mi ebben olyan nehéz?

    Már megint mi prostitualizálódunk a legjobban, akik betartják a játékszabályokat..., remélem ezt még a Sony átgondolja....

    "Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

Új hozzászólás Aktív témák