Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sn[4k3]

    senior tag

    Egy pont az Originnek.
    Meg tudom számolni, hogy hány EA-s és hány Valve-s cím van a polcomon, de ami fontosabb: számomra több EA-s játék az örök kedvenc (Dragon Age, Mass Effect, Command & Conquer: Tiberian Wars, Battlefield 2, Dead Space, SimCity 4 és Warhammer Online - ennél szebb csomagolást se láttam) és látok potenciált benne.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #37 üzenetére

    PH! nagyúrtól elvárná az ember, hogy kicsit azért toleráns legyen.

    #38: négy betű (vagy egy görög): BÉTA. Amíg nem lesz éles addig felesleges fikázni. Oké, Steam fanatikus vagy, de ez nem jogosít fel arra (a rangoddal együtt sem), hogy magas lóról oszd az észt, tudom, hogy fikázni manapság oly' menő dolog, ráadásul csuklóból megy, de azért hagy ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #40 üzenetére

    Látod, én még kvázi-tag vagyok, nem tudtam, hogy itt csak akkor szabad HSZ-t beszámozni, hogyha az onnanstól levő betűk egytől egyig csak ahhoz tartoznak...

    Részben igazat adok neked: valóban nem kellene egy béta programot erőltetni egy játék mellé, de megsúgok valamit: attól, mert még kéri nem kell használni. Megy a háttérben (mint neked a Steam) és ennyi.
    Hidd el, sokat fog még fejlődni az Origin és jó úton halad. Felesleges még pálcát törni felette.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #43 üzenetére

    Ma is tanultam valamit.

    Az érdemi részhez:
    Ne várd már el, hogy egy frissen érkezett valami egyből egyenrangú lehet az öreg motorosokkal... indítasz egy programozócsapatot és egyenrangú ellenfélnek kellene lenned mondjuk a THQ-nak?

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #52 üzenetére

    De ide figyelj, mi azon vagyunk fennakadva, hogy te egy friss dologtól elvárod, hogy hibamentesen menjen, de közben a régi is ugyanígy kezdte... ugyanúgy erőltetik a Steamet, ugyanúgy vannak benne bugok (amit igaz lassan az évek folyamán kiküszöbölnek - nincs tökéletes rendszer).
    Ez olyan, mint ha a csecsemőtől elvárnád, hogy rögtön dolgozni járjon és csajozzon, mert bezzeg az apja is ezt csinálja...

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #54 üzenetére

    Oké, térjünk rá a hibákra (részben egyet értek veled, de azért itt kicsit másképp működnek a dolggok, mint a világ többi részén).

    Nos, kedves jer1cho, mi zavar téged abban a sz@rban?

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz ProEvoFan #56 üzenetére

    Én eddig azt vettem le, hogy a szemét EA képes egy béta programot ráeröltetni a népre, de javítsatok ki, ha tévedek. Én napi szinten használok Origint (és Steamet), kíváncsi vagyok, hogy mit nem veszek észre, sőt lehet el se mélyedtem benne? És a kolléga? Talán lassan jelentkezik be... de a Steam is.

    [ Szerkesztve ]

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz TazLeacher #58 üzenetére

    1. Teljes tartalom.

    2. Ezt dobta Battleforge kulcsszóra.

    3. Jogos

    4. Most kezdenek szivárogni a régebbi játékok, bár én nem tudom, hogy neked mi számít réginek. A legöregebb tartalom amit találtam eddig az a Battlefield 2 volt, azaz az Ultima Online.

    5. Nekem se ment elsőre sok dolog beregelése (konkrétan hamis kódnak titulálta a sajátjaimat), azt mondták a Live Chaten, hogy a közép-európai régiós terjesztés miatt van egy kis gikszer, de elvileg ez meg fog szűnni mire éles lesz a program.

    6. Én is szívesen látnám a SimCity 4 Deluxe-om a fiókomban. Szerintem régebben kicsit másképp tartották nyílván a serialokat, mint ma. De egy Black Cryptet vagy Ultima VII-et is el tudnék képzelni extrabüdzsé (1$?) árkategóriában és esetleg C64-Amiga 500 kollekciók is mehetnének ugyanebbe a kategóriába. De erre mondjuk ott van a GoG.

    7. Gondolom az Amazonos esetre gondolsz. Nem tudom, hogy milyen verziókat terjesztenek, de pl. a hazai Mass Effectet is a CD Project hozta nekünk, így (főleg offline játék lévén) az EA-nak nem sok köze volt a kulcsokhoz. Szetintem Bulletstorm esetén is hasonló dolog lehet.

    8. én erről eddig nem is tudtam, ez azért tényleg gáz... bár én oda más, egy régebbi profilom használom, de ettől függetlenül valóban gáz.

    Nos, nekem miért tetszik, miért pártolom? Elsősorban jó dolog Originbe tudnom a játékaim, ha gallyra megy a lemez akkor elég letöltenem onnét. A kulcsom is megjegyzi, tehát, ha a füzet ázik el/kutya ette meg/elfogyott a WC papír akkor az is egy helyben lesz. A második ok, hogy tetszik az hogy én szeretem az EA-t. Néha nekem se jön be az üzletpolitikájuk, a hozzáállásuk, de azért rengeteg klasszikust tudhatnak maguk mögött és kb. onnan van az összes kedvencem is (pl. Warhammer Online, SimCity 4, Battlefield 2), harmadszorra látok benne potenciált. Van hova fejlődnie, tény és való. Ilyenkor lehet vele takarózni, hogy béta (és akármennyire is rossz olvasnod, de a Steam is bétaként jött ki, sőt kb. minden kijön bétában). Talán még egy kis social networking is beleférne, de én úgy se használnám, sőt még az ID-m se adom meg senkinek.

    RE: szerk2.: mivel nincs Battlefield 3-am, ezért nem is nagyon tudnék nyilatkozni erről a részéről.

    Youri: a demós dolog valóban gáz, akárcsak az aktivációs limites. Előbbi szerintem biztos orvosolva lesz, utóbbi nem biztos, de reménykedjünk.

    [ Szerkesztve ]

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

  • Sn[4k3]

    senior tag

    válasz Youri #61 üzenetére

    De valamiért elfelejtitek, hogy a Steam se két nap alatt jutott el oda ahova. Ha ugyanezt viszontlátnátok az Originben akkor meg az lenne a baj, hogy lemásolták. Én azt mondom, hogy még kár pálcát törni felette. Ezeket a dolgokat én is szívesen beleraknám, sőt, még lenne is egy-két ötletem is.

    Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

Új hozzászólás Aktív témák