Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz #22040064 #42 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van. Csak azóta eltelt már egy "kis" idő. Abban az időben ez a fajta "szolgáltatás" újdonság volt. Ma már van versenytárs. Ma már nem tudom, hogy hogy engedheti meg egy EA, hogy kiadjon egy ilyet a kezéből. A múltkor is ezzel példáloztam: amikor kijött a Nokia 3210, nagyon nagy szám volt, hogy nem volt antennája. Ma már azért egy kicsit több kell ahhoz, hogy egy telefon sikeres legyen. Azzal példálozni, hogy 10 évvel ez előtt milyen volt valami, nem a legjobb érv...a mai autókat/TV-ket/telefonokat sem a 10 évvel ez előtti színvonalhoz igazítják, és hogy témánál maradjunk, a szolgáltatásokat sem. Nem tudom, hogy mennyire tetszene a népnek, ha valaki kijönne egy Warcraft 1 szintű játékkal...és utána azt mondaná, hogy nem értem mi a bajotok, a Blizzard is elkezdte valahogy...de ember. Egy mai programnak, a mai igényeknek kell megfelelnie. Nem lehet arra hivatkozni, hogy a másik is elindult valahogy. Vagy kötnél most 256K-s netet egy új szolgáltatónál? A UPC meg a T-com is elindult valahogy...ha egy új szereplő lép a piacra, annak minimum azt kell nyújtania, mint a konkureciának, de leginkább többet. Érdekes módon ezen a téren mindenki olyan elnéző, hogy sz@r a szolgáltatás, sz@r a szolgáltatás, de lesz ez még jobb is...10K-s játék alatt ne legyen sz@r a szolgáltatás. Ha akkora királyság lenne a cucc, akkor a legtöbb ember nem érezné ráeröltetésnek...ez azért van, mert teher. Semmit nem profitálok belőle, mégis kötelező, és még nem is jó. Egy olyan dolog, ami kötelező, és csak negatív oldala van, az számomra se nem szolgáltatás, se nem jó, hanem teher.

    Sn[4k3]:
    Egy hszen belül külön kiemelted, hogy a 38-ashoz szólsz, ennél többet én már nem tudok tenni..gondolom most neked is egyértelmű, hogy a hsz-em ezen része kizárólag neked szól, mivel kiemeltem, hogy neked szól.

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák