Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sn[4k3] #39 üzenetére

    Annyiszor leírtam már...attól, hogy sokat jártatom itt a számat - mert ez kell a ranghoz, semmi más - attól nem leszek más ember. A fórum szabályzatát betartom hellyel-közzel, de nem hiszem, hogy toleranciát osztogatnak a PH rang mellé. Ez valami urban legend? Vagy mi? Ki terjeszti ezt a hülyeséget, hogy attól, hogy X hsz-el többet írtam, mint a másik, attól én valamivel több lennék? A különbség maximum annyi, hogy tudom, hogy hol a kereső...a kötözködést attól semmivel sem tolerálom jobban. Sőt! Mivel többet vagyok itt, több hülyével találkozom, így még nehezebben...

    négy betű (vagy egy görög): BÉTA. Amíg nem lesz éles addig felesleges fikázni. Oké, Steam fanatikus vagy, de ez nem jogosít fel arra (a rangoddal együtt sem), hogy magas lóról oszd az észt, tudom, hogy fikázni manapság oly' menő dolog, ráadásul csuklóból megy, de azért hagy ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

    Ha meg BÉTA, akkor meg ne kényszerítsenek egy játék mellé BÉTA programok használatára. Mert a BF3 és a ME3-hoz is kötelező. Tehát annyira BÉTA, hogy ne vessük össze, de annyira nem, hogy mindenkinek használni kelljen? Az meg, hogy leírom a véleményem, nem észosztás, csak annak, aki nem képes ezt máshogy elképzelni. Kértem, hogy használd a STEAM.et? Mondtam, hogy neked mennyivel jobb lesz? Nem. Leírtam az ÉN véleményem, ahogy most Te is a tiedet.

    És leírom sokadszor:
    ne vessünk már össze egy több éve futó dolgot egy béta fázisban levővel.

    Akkor ne is akarjon egy ligában versenyezni vele. Akkor maradjon meg BETÁ-nak, és majd ha normálisan működik, akkor kényszerítsék rám a hülye programjaikat a játékaik mellé.

    De ha már így belementünk, konkrét kérdés:
    Melyik része volt a 38-as hsz-emnek észosztás?

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sn[4k3] #53 üzenetére

    Akkor fussunk neki tizedszer...igen, elvárom. Számtalan példát írtam már rá, ha nem érted a lényeget, nem tehetek róla. Senkit nem érdekel - leginkább a fizető fogyasztót nem - hogy az a dolog mikor indult, mennyi költöttek rá, vagy hogy hogy hozzák össze. Ku*vára lesz@rom, hogy ha a Suzuki életében először tesz elektromos ablakemelőt az autójába, az akkor is működjön. Valószínűleg amikor a világ első elektromos ablakemelője került be egy kocsiba, akkor az nem működött tökéletesen. Ettől én ugyan úgy elvárom, hogy a Suzukiba tökéletesen működjön, és nem érdekel, hogy más hogy kezdte.

    Azóta eltelt 8(?) év, ráadásul egy világcégről beszélnünk. Igenis ma, 2012-ben elvárom, hogy össze tudjanak rakni egy kliensprogramot. Ez abban az időben, amikor a STEAM készült, nagy szó volt, ma már nem az. Holnap csinálok egy céget, és elkezdek TV-ket csinálni. Veszel tőlem TV-t 100K-ért? Az első 1 évben lehet, hogy csak fekete-fehér lesz, de banyek, a Sony is elkezdte valahogy...de remélem ez téged nem fog zavarni, hiszen Te olyan jótét lélek vagy, hogy neked nem számít, ha sz@rt kapsz a pénzedért.

    A legkomolyabb probléma ezzel az egésszel, hogy úgy csináltok, mintha ez egy választható és/vagy ingyenes szolgáltatás lenne. Ez egy 10K-s játék szerves része lesz, illetve van olyan játék, aminek ma már az.

    És ha még ezek után sem érted meg, hogy mit jelent az, hogy eltelt 8 év és a 8 évvel ezelőtti technikai színvonalhoz hasonlítgattok egy 2012-es programot, az gáz. Teljesen mind1, hogy mi volt akkor.

    Egy mai programnak, nem a 8 évvel ez előtti igényeknek kell megfelelnie, hanem a maiaknak. Miért van az, hogy az élet minden területén (gondolom) ezt fel tudjátok fogni, de itt valamiért ez nem megy?

    Arról meg nem is beszélve, hogy nem egy garázsfejleszőről beszélünk, hanem a kics*szett EA-ről...nem volt megfelelő a technikai/anyagi/földrajzi, vagy a tököm tudja milyen lehetőségük? Nincs rá elég pénz? Vagy csak jól belesz@rtak, mert úgyis tudták, hogy a BF3 és a ME3 majd "eladja" a félvállról vett hulladékukat? Valószínűleg ez történt...nagyon sietnek aztán, hogy kilépjenek a "BÉTA" fázisból...rohadtul nem érdekli őket, mert ebből nincs közvetlen veszteségük, hogy ez úgy sz@r, ahogy van...inkább csinálnak még vagy egy tucat Need for Speed-et, vagy FIFA-t, mert ha azok nem jelennek meg évente, akkor itt a világvége...ezt a sz@rt meg így is, úgyis használni kell, tehát erre fölösleges költeni, mert a sok bamba majd megvesz a játékot, és éljenezve tapsol, hogy 8 év után mi is össze tudtunk dobni egy béta programot, és használhatják.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • ProEvoFan

    nagyúr

    válasz Sn[4k3] #55 üzenetére

    Nyugi már!Kb 100x leírta már a véleményét.Nem igaz hogy nem éred meg....

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sn[4k3] #55 üzenetére

    Ezt is leírtam már, tök jó, hogy úgy "kötekedsz" velem, hogy igazából azzal se vagy tisztában, amit leírtam.

    1. A store oltári béna rendszere. Mindenáron a hülye kategóriák szerint kell haladnom. Ez mi? Ennél már egy webshop is többet tud. Ez a legnagyobb hibája a rendszernek. Röviden: sz@r benne nézelődni, vásárolni.

    2. Bár van ingyen játék funkció, arra képtelenek voltak, hogy a saját ingyen játékukat, a Battleforge-ot legalább feltöltsék a rendszerbe, és/vagy pontot lehessen hozzá vásárolni. Ismétlem, SAJÁT játék.

    3. Az, hogy mondjuk egy játék premierje napján tömegesen nem fogadta el a kötelezően használtos rendszerük a kulcsot. Ez nagyon gáz...

    4. Nem más kiadókat kellene győzködi, hogy gyertek ide, hanem legalább azt kellene elérni, hogy a régebbi EA játékok megvásárolhatóak legyenek.

    5. Rendszeres, hogy nem fogadja el a játékkulcsokat. A Dragon Age Ultimate-em regisztrációja alig 1,5 hétbe telt...nem rossz teljesítmény.

    6. Nem, hogy a régebbi játékok, de már a pár éves játékok kulcsait sem voltak képesek felvinni a rendszerbe. Egyszerűen vicc, hogy könyörögni kell a supportnak, hogy adják hozzá az accountomhoz a játék. Könyörgöm...a saját rendszerük. Könyörgöm, legalább annyi értelme lenne, hogy az eddig meglévő játékaimat be tudjam regisztrálni.

    7. Mi az, hogy mondjuk egy Bulletstorm (nem réti játék...) X helyről vett kulcsa regisztrálható, de Y helyről vásárolt nem...ez mi?

    8. Mi az, hogy az accountom össze van kapcsolva a fórummal? Ha onnan banolnak, akkor mehet a levesbe az accountom...erre sajnos nem tudok jobb szót, de ez elég f@sszopó hozzáállás.

    Minimális használat mellett ennyi. Valószínűleg ha huzamosabb ideig használnám a rendszert, akkor lenne még hiba, de jöjjön a legnagyobb hibája a rendszernek:

    9. Nem ad semmi extrát. Egyszerűen nincs egy olyan dolog a rendszerben, ami miatt úgy érezhetném, hogy bár rám van erőltetve, de legalább...nincs a legalább után szó. Egyszerűen nem tudok 1 olyan dolgot felmutatni, ami matt kellene/hasznos lenne vagy bármi funkciót ellátna a kliens. És ez a legnagyobb baj. Semmi értelme. És igen, ez az, amit 8-10 évvel ez előtt még elment volna. Vagyis, hú de szép felület, meg hú de jó. Ma már kevés....ennek úgy, ahogy van semmi előnyét nem látom, ha ezt használom. Azokat a funkciókat, amiket ellát, simán meg lehetne oldani egy online shop rendszerben, vagy akár ilyen módon is.

    És leírom ezt is sokadszor: nem vagyok a magam ellensége. Ha legalább 1 hasznos oldalát felfedezném a rendszernek, akkor nem lenne vele bajom (ezt már írtam máshol: Ha az összes EA játékomat majd be lehet regisztrálni, én befogtam a po*ám, nekem már ennyi elég, legalább 1 funkciója lesz, aminek van értelme - bűr ezt megint meg lehetne simán oldani egy weboldalon is...lásd Blizzard), de egyelőre nincs.

    De visszakérdezek: számodra mi teszi vonzóvá a rendszer? Milyen extra dolgot ad, amitől úgy érzed, hogy megéri használni?

    Szerk1.:
    Az 57-es hsz-hez:
    A béta programot eleve csak azért hoztam fel, mert már többször felmerült indokkén, hogy mi a f@sz bajom van, amikor ez csak béta. Tehát most nem értem...ha azt írom, hogy béta, az a baj, mert mitől semmi baja, csak a neve béta, ha azt írom, hogy nem jó a program, akkor arra az a magyarázat, hogy ez csak béta? Most már tényleg nem értem.

    Szerk2:
    Ja, és mellesleg hozzátenném, hogy mindkét "kötelező Origin" játékuk a sz@ros rendszerük mellett még megkövetel +1 "klienst". Akkor ennek aztán sok értelme van...ez kb. olyan, mintha minden STEAM-es játékoz még külön kellene nekem egy másik oldalon regisztrálni. És megint nem másik kiadó játékairól beszélek, mert ott érthető lenne, hogy ők a saját rendszerüket használják...nem mindkettő EA játék...még ezt sem voltak képesek megoldani...megint ott tartunk, hogy akkor ezek mellé minek az Origin?

    [ Szerkesztve ]

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Youri

    veterán

    válasz Sn[4k3] #60 üzenetére

    1. A kliensről beszélünk, ott nincs ilyen.

    4-6. Hivatalosan a 2009 előttiek más rendszerű kulcsok, és az Originen belül nem támogatottak

    7. Pont nem érdekel, hogy milyen paktumok vannak a dolgok mögött, oldják meg, hogy ne kelljen minden játék miatt a supporthoz szaladni whinolni, akinek az aznapi kedvén múlik, hogy segít-e vagy sem.

    Nézz rá a Steamre, és utána erre. Az ég és föld nem írja le jól a különbségeket. A steam egy patentul összerakott rendszer mindentéren. Nézz meg az áruházban egy játékadatlapot. A Steamen jól összerakott, jól elhelyezett minden, képek, videók, egyebek. És nézz rá egy originre. Szar, nem tudok jobbat mondani. Nézz rá a kliensre. Hírek az adott játékkal kapcsolatban, egy kattintásra a DLC-k, egyebek hozzá, backup, statisztikák, achik... még a felület is kellemesebb. Elhiszem, hogy béta, hogy lehetnek technikai nehézségek, de ezek nem azok... ezek egyszerűen a gyenge minőség látszatai. És ezt bőven lett volna idejük ellesni egy Steamtől, ez nem egy olyan dolog, amit ki kell találni.

    RTX ON

  • Youri

    veterán

    válasz Sn[4k3] #62 üzenetére

    Bőven volt idejük, hogy normálisan megcsinálják, bőven volt előttük példa... ehelyett egy ilyet tesznek elénk, és nem 2004-et írunk. Nem úgy fest, hogy menne a brainstorming a használhatóság javításáért. Továbbra is ugyanaz az üres gagyi cucc fogad minden nap, pedig már megy egy pár hónapja. Ja, de a névváltást kínok árán megoldották

    RTX ON

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz Sn[4k3] #62 üzenetére

    A válaszokat megkaptad Youri-tól, 100%-ban egyet értek. Továbbra is azon vagy fennakadva, hogy a STEAM nem 2 nap alatt jutott el ide. Pont erről van szó. Ő nekik még "utat kellett törniük". Az EA-nek már nem...ezt is leírtam. Ma, 2012-ben egy jó kliens ott kezdődik, ahol a STEAM. Ez lett volna a minimum.

    Eeket a dolgokat én is szívesen beleraknám, sőt, még lenne is egy-két ötletem is.

    Érdekes...neked van ötleted, nekik nincs...miért nem Te csináltad? Ugyanis téged érdekel, őket nem. Ennyi. Ezt mondtam, teljesen lesz@rják. Ha nekiállok egy kliensprogramot tervezni, az ott kezdődik, hogy összeszedek mindent, amit a konkurensek tudnak, és azt megspékelem az én egyedi ötleteimmel, újdonságaimmal és az egyedi felületemmel.

    Az meg már miért lenne baj, ha másolják? Kit érdekel, ha egy jó dolgot átvesznek? A STEAM se magától szülte az achievement rendszert, de felismerte, hogy ez jó dolog...stb...stb.

    De a vita egyébként egészen odáig teljesen parttalan, amíg ezt hajtogatod:

    De valamiért elfelejtitek, hogy a Steam se két nap alatt jutott el oda ahova.

    Sajnos továbbra sem érted meg, hogy ez nem lényeg. Most már tényleg nem tudok neked több példát felhozni. Ha nem érted meg, hogy a kutyát nem érdekli, hogy a konkurens mikor/hogy kezdte, a lényeg az, hogy MA hol tart, és a cuccomnak a MA vásárlójának igényeinek kell megfelelnie. Ennél többet erről nem tudok mondani, ha ezt nem érted meg, akkor semmit...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

  • Kaiku

    senior tag

    válasz Sn[4k3] #53 üzenetére

    Hagyd rá!!! Mert csak 5 oldalas válaszokat kapsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák