Új hozzászólás Aktív témák

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz janos666 #55 üzenetére

    Most éppen a Dragon's Dogma Dark Arisen-el játszok PS3-on. Elképesztően igénytelen úgy általánosságban a grafika, a textúrák full PS2 szint, sokszor előtted pár méterre töltene be, az NPC-k szintúgy. Ráadásul a képernyő alját meg tetejét jókora méretben "levágták" ki tud miért (ilyet más játéknál még nem láttam) a hab a tortán hogy mindezek ellenére olykor durva az fps drop.
    És most kapaszkodj meg, élvezem a játékot de piszkosul! ;) A dizájn a pocsék grafika ellenére parádés és nagyon hangulatos mégis, a történettel együtt úgy magával tud ragadni az egész, hogy egy pillanatra meg nem fordul a fejemben, hogy a grafika nincs a toppon.

    A másik véglet nálam a Crysis 3. Nagyon szép, mondanom se kell, a Crytek csapata tud az egyik legjobban PC-re optimalizálni, ismerik a szakma minden fortéját, elképesztően profi munkát végeztek a megjelenítéssel. Még ezeken az öreg last-gen konzolokon is gyönyörű.
    A játékmenet viszont akkora egy nulla, jellegtelen semmi (multistól együtt) hogy az már fáj! Egyszer el is aludtam játék közben, ez hót komoly. :DDD Egy mikrogrammnyi ingerenciát nem érzek azért, hogy levegyem újra a polcról.

    Szóval ja, nem minden a grafika. Ha még az előző generációban lennénk akkor azt mondanám, hogy a grafika tegye ki a kisebb százalékot mert az élmény mindent kárpótol, de hogy itt vannak az új gépek csak elvárja minden játékos az áll ejtő grafikát.
    Nehéz dió megmondani a frankót, de szerintem nem is lehet. Ahány ember annyi igény.

Új hozzászólás Aktív témák