Új hozzászólás Aktív témák

  • Pica

    csendes tag

    Sziasztok!

    Sokáig vacilláltam, hogy megvegyem-e ezt a rollert, de aztán a sok probléma miatt amit írtok úgy döntöttem várok még egy generációt (nem akarok defekt miatt szívni).

    Viszont ezt a külföldről rendelős dolgot nem értem. Én ha vettem volna, csakis a Xiaomishopból vettem volna. Számomra fontos a magyar garancia. Az innen rendelt termékek ráadásul szerintem hamarabb is megjönnek (2-4 hét), mint ha magánszemély rendeli.

    141.990 az ára (most ment lejjebb nem is olyan régen)
    -4.260 kedvezmény az átutalás miatt + ilyenkor kapod az ingyen házhozszállítást
    -5% kedvezmény kupon email-ben ha pár órára a kosaradban "felejted" a terméket.

    Így 130.000 néhányszáz forintért van egy ingyen házhozszállított, 2 év(!!) magyar garanciás (ez is mostanában nőtt 1 évről 2-re) rollered.

    Én nemrég 150.000-ért is megvettem volna még az akkori 1 év garival, de végül tényleg úgy döntöttem, hogy csak valami frankó lengéscsillapított, tömör kerekes, magyar garis járgány kéne nekem ami nagyon hasonló ehhez a rollerhez: könnyű, gyors, olcsó, nagy hatótávval.

    Csak aztán felébredtem sajnos... :(

Új hozzászólás Aktív témák