Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz gbors #44 üzenetére

    A Khronos és az MS már tudja, hogy terjed. Arra is mindenképp számíthatnak, hogy a fejlesztők egy része már csak dacból is épít majd a Mantle-re, hogy mindig ott legyen a nyomás az MS és a Khronos feje felett. Önmagában nem sok meló, hiszen egy ember összerakja két hónap alatt a kódot. Ha ennyit kell befektetni azért, hogy többet ne forduljon elő az aktuális helyzet, akkor sokan örömmel megteszik. Ez végtére is a teljes piac érdeke. A Mantle meg mindig egy gyártóhoz lesz kötve, így sokkal gyorsabban fejleszthető, mint a szabvány. Az AMD korábban mondta, hogy a jövőben is a fejlesztők igényei szerint bővítik. Ennek következtében a szabvány is így fog fejlődni, hogy tartsák a lépést. A Mantle ezzel a fejlesztők ostora lesz, amivel csapkodhatják az MS-t és a Khronost. Win-win ez mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz gbors #44 üzenetére

    Még mindig nem látom az alagút végét.
    Igazat megvallva csak a számokra tudok hagyatkozni, mert nem játszottam a sem BF4-gyel, és nincs előrendelve sem a Thief, viszont azt eltudom mondani a tesztek alapján, hogy nagyjából azt a szintet hozta a Mantle amit ígértek, a lécet viszont a PC-s tábor stromfolta az mennyországba, főleg a mostanság divatos sok-sok újság Mantle szajkózásával, a többit az emberek képzelték mögé.
    Én nekem az előzetes infók alapján nem voltak irreális elképzeléseim, inkább pesszimista voltam, mintsem optimista, de így legalább nem csalódtam az egészben.
    Az most mellékes, hogy igen vannak gondok, de hol nincsenek ? Én most egy másik irányból szerettem volna megközelíteni az elégedetlenkedést.

    PS4

Új hozzászólás Aktív témák