Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz valakky #14 üzenetére

    Játékfüggő - van ahol kb. semmi előnyt nem jelent az SSD, mert a betöltési idő kisebb része csak az adat beolvasása háttértárról, a nagyobbik része a kitömörítés/felhasználásra előkészítés - ahol meg töredezetten van tárolva a meghajtón egy kevéssé feldolgozandó adathalom, ott akár többet is jelenthet...

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz valakky #24 üzenetére

    Nem, leírtam rendesen, mit miért gondolok, az az egy darab játék pedig abból a hatból egy, ami jó eséllyel(nem 100%) illusztrálja, amit előtte mondtam - de igazából mind a 6 játék együttesen is. Ha megnéznéd másik 100 játék esetében, valószínűleg lennének még anomáliák, mindkét irányba.
    Egyszerű logika egyébként: ott tud a legtöbbet gyorsulni az SSD-től, ahol a leginkább visszafogta a töltés sebességét a HDD. Olyan ez, mint hogy a GT1030 mellé hiába raksz i5 helyett i9-et, nem fog jelentősen nőni az fps, mert eleve nem a proci a szűk keresztmetszet...

    Nem minden játékfejlesztő hülye, amelyik alkalmazott valami jó trükköt, hogy csökkentse a háttértár sebességére utaltságot, ott eleve nem volt olyan lassú a betöltés, nem volt akkora a bottleneck, tehát nem is tudott annyit gyorsulni az SSD-re váltástól...

    Az meg mindennek a teteje, hogy sehol nem írtam olyat, hogy nem mindig gyorsabb - azt írtam, hogy nem mindig annyival gyorsabb, hogy észrevehető legyen.

    De persze kötözködni egyszerűbb, mint gondolkodni vagy szöveget értelmezni...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz valakky #26 üzenetére

    Magadról állítod ki a bizonyítványt ezzel :C
    Ha nem érdekel, akkor fogd be a szád és szállj le rólam!
    Vannak mások, akiknek fontosabb a valóság, mint az hogy egy mondatban summázni lehessen.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz valakky #28 üzenetére

    Látom, a #15-öt nem olvastad, vagy nem tudtad értelmezni, aztán most vergődsz itt
    Jó szórakozást hozzá, egyszer megpróbáltam a szádba rágni, többször nem fogom...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák