Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz futo001 #66 üzenetére

    "Nem értem mit tanult rosszul. Mondjuk üresbe nem kell tenni": tehát mégiscsak érted :P

    amit régen tanítottak, de mára okafogyott vagy ellenjavallt lett, az például a motorfék és a pumpálós fékezés használata.

    szerintem amikor egy 130 másodperces ciklusidejű lámpánál a te sávodra jutó 10 másodpercből "pár" másodpercig szöszmötöl a váltóval vagy valamivel, az nem csak dudálást érdemel, hanem azt is, hogy betolják a kereszteződésbe, hogy tanulja meg végre, amikor a lámpa pirossárgára vált, akkor már be van készítve a fokozat és erősen rágyúrunk az indulásra, hogy amikor zöldre vált, akkor késedelem nélkül egyszerre elindulhasson a kocsisor. különben nem jut át megfelelő mennyiségű jármű.

    nekem is van olyan ismerősöm, aki minden lámpánál üresbe teszi a váltót, majd amikor zöldre vált a lámpa, akkor kezdi keresgélni a fokozatokat, és nemritkán akkor sikerül elindulnia, mikor már sárgul. és utána nagyon csodálkozik, hogy dudálnak, meg a leglehetetlenebb helyeken is megelőzik. ezt *minden* lámpánál előadja.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák