Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz bambano #69 üzenetére

    Nem ismerlek, nem tudom milyen autód van, de kerékcsikorgás, és üvöltő motorhang nélkül előbb elindulok mint az autósok 99%-a, turbó dizelnek van nyomatéka...
    Amit te mondasz nincsen összefüggésben, ez az egyik fele, olyan baromságot mondani hogy motorfék, és pumpálós fék használata nem jó ne irj.
    Majd ha jössz le hegyről hiába van neked léghűtéses trácsád úgy befog égni mint a huzat... Télen meg előbb megállsz motorfékkel mint ABS-el.

    Sose szöszmötölök a váltóval, tudom melyik fokozat hol van, és duplakuplungolással is gyorsabban váltok mint egy normál vezető. Tehát továbbra sem értem, miért ne álljon meg az ember a stoptáblánál, dudálgatni meg lehet, csak felesleges. általában akik ilyenek pont azok nem mennek vagy hintáztatják az autót a forgalomban.

    Lámpánál kiveszem üresbe mert nem gyilkolom a kuplungot, viszont aki rutinos az tudja hogy minden kereszteződésnél van egy vagy több lámpa amit ha figyel tudja mikor fog váltani a lámpa. Szóval eddig hülyeség az amit te írsz és nincsen összefüggés.

  • Vincent_

    senior tag

    válasz bambano #69 üzenetére

    Az arroganciád eddig sem volt kétséges... Remélem, lesz valaha egy olyan rokonod/barátod, akit egy hozzád hasonló idióta fog olyan helyzetbe hozni, amiket te kívánsz itt egyeseknek. Látszik, hogy nem közlekedsz gyalogosként/kerékpáron/tömegközlekedésen, hanem a te kis saját tökéletes világodból osztod az észt. Meg is keresem a "user HSZ-einek tiltása" funkciót, ha már így előfizettem a prémium előfizura. :P

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

  • Danex

    addikt

    válasz bambano #69 üzenetére

    Tavaly nyáron lett meg a forgalmim így friss az oktatás, STOP-nál, nem kell üresbe tenni, de a kerekeknek állnia kell (oktató mondta, álljak meg, számoljak el tízig, ezalatt nézzek szépen körbe majd induljak, ebbe nem köthet bele a vizsgáztató, gyakorlatban 2-3s amit tartok)

    Vizsgalapon pontlevonás, ha nem üresben állsz a lámpánál! (én kinyomott kuplungot használtam, így több időm volt a szép egyenletes elindulásra)

    Szóval szép és jó amít leírsz, de különbözik az amit oktatnak és az is amit logikusabbnak vél az ember.

Új hozzászólás Aktív témák