Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz D1Rect #24 üzenetére

    Én tiszta szívből utálom a faszbookot de ettől függetlenül Zuckenbergel nincs bajom de dióhéjba a lényeg.
    FB:
    Nem tetszik benne az erőszakossága. Tehát hogy példát is írjak ha pl nem vagyok kiváncsi a tamponokra akkor nem keresek rá a neten, az áruháznál ha véletlen befordulok a sorra akkor továbbmegyek stb tehát sikeresen elkerüljük egymást mert nem én vagyok a célközönség.
    Ezt az fb-vel viszont nem tudod megtenni ha nem vagy rá kiváncsi akkor is mindenhol ottvan. Felmész gyakorlatilag bárhova a neten minimum az oldal nyalni fogja az FB seggét és gyűjti a tagokat egy helyre. Ez még beleférhet kategória hisz ez gyakorlatilag még egyértékű lehet a tamponos sorra való bekanyarodással. Igaz nagyon sok helyen...
    De az hogy minden egyes cikknél, minden harmadik hírnél, mostmár egyre többször játékoknál stb ebbe a sz*rba futsz bele az azért elég undorító de még mindig csak a jéghegy csúcsa.
    Ok eleged van az egész netezésből bekapcsolod a tv-t. Most bele sem megyek a tv műsorok minőségébe mert abból is ki lehetne adni egy könyv (sorozatot is akár)et de ugye pillanatok alatt jön a reklám és mi lesz benne? Na mi?? Csatlakozz az FB csoportunkhoz...
    Ok eleged van az egész mediaból kimész levegőzni felszálhatsz akármelyik járműre vadul scrollozó embereket fogsz látni, ha esetleg beszélgetnek egymással garantáltan szóbakerül az FB tehát egy olyan globális dologgá vált ez a szolgáltatás ami elől nem lehet elmenekülni ha nem érdekel.
    Persze magával a szolgáltatással még nem is lenne nagy baj hisz az alapötlete jól hangzik csak senki sem arra használja amire ki lett találva.
    Mindenki ömleszti magáról a pozitív dolgokat, lájkol össze vissza, mindenkit bejelől pedig elméletben a barátokra fókuszálna az oldal, a kutyájának is csinál profilt stb. de ami a legbosszantóbb hogy kerüli a közvetlen érintkezést, beszélgetést a másikkal.
    Mert ugye tudjuk mindenki csak azért regisztrált be hogy a régi osztálytársait megtalálja :D :D :D A francokat azért azért regisztrált be hogy a szomszéd, ex, következő kapcsolatra kinézett ember stb után kémkedhessen!!!
    Mert mennyivel kényelmesebb így értesülni bármiről mint belemenni egy beszélgetésbe. Életjelet lehet adni magadról egy lájkal is (tulajdonképpen muszáj is mert különben te sem kapsz) vagy odaböfögni a másik falára 1 mondatot...
    Na kb ez az amiért sokat utálják Zuckenberget mert ő köthető össze ezzel a szolgáltatással de én továbbra is azt mondom hogy őt nem utálom ő csak azt csinálja amit minden hozzáértő vállalkozó tenne és magát az FB-t utálom hogy nem hagyja azon emberek életét békén akik nem kiváncsiak erre.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák