Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    A faszabúkkal az a baj, hogy olyan monopóliumra tett szert, mint senki más. Ergo szerintem már régen szabályozni kellene az ottani moderálást, törvényi szinten.
    Az pedig, hogy "uszító" oldalakat blokkolnak, eléggé szubjektív dolog. Egy indexes cikk már simán jár ott uszításban, mint egy kurucinfós. A hvg még egész jól tartja magát, de azért ott is vannak már kiugrások. Érdekes módon a kurucot sehogyan sem tudod megosztani, a mi hazánk is egyre inkább blokkolva van. Hol itt az egyenlőség, csókolom? És igenis, egy akkora oldalon mint a faszabúk, tessék csak számonkérni az egyenlőséget. A nagyobb hatalom, nagyobb felelősséggel jár.
    Amit pedig a kommentelőkkel művelnek a moderátorok, az kriminális. Nem egy képet tudok mutatni, ahol egy magyargylázó, magyargyűlölő komment alatt kicseréltem a "magyar" szót valami másra, majd jelentettem az eredeti hozzászólást. Az eredeti nem ütközik a közösségi alapelvekbe, nekem 30 nap tiltás. Ja bocs, a 30 napot én hamarabb megkaptam, mint a választ az én jelentésemre, ami hamarabb megtörtént, mint a kommentelésem.
    A szólásszabadság jegyében, persze :D
    És gondolom, most itt is megkapom, hogy náci vagyok, mert el merem ítélni a faszabúkot, vagy mert fel merek háborodni ha valaki a magyarokat gyalázza. Hajrá.

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák