Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz bencze #104 üzenetére

    Igen, tapasztaltam diginettel az emlitett dolgot, akad, laggos, pedig elvileg többszáz mbit a letöltési sebesség, miközben egy sima mobilnettel, vagy telekom adsl-el pillanat alatt tölt be bármelyik oldal. Az egyetlen előnye az, hogy torrentnél gyorsan lejönnek a dolgok, ott nem szamit ha néha laggol a sebessége, stabilitása, a legtöbb embernek ezért jó is. Ahogy a szép nagy szám és az olcsó ár is elég mutatós, legtöbben nem a minőségre, hanem a mennyiségre mennek.

    A legrosszabb eset az, amikor ledobja a jelet, legutóbb egy barátomnál, este fél 2 fele ledobta a jelet és vagy fél óráig semmi, nem tudom valami karbantartas vagy mindig ilyen, de ez messze nem normális, nálam otthoni Telekomos net szerintem az elmult 1-2 évben egyszer sem dobta el jelet, de még arra sem emlékszem, hogy akadozott volna bármikor is, kb csak akkor nem volt netem az elmult 6-8 évben, amikor elszállt a router pár évvel ezelőtt, de azt is pár óra alatt cserélték, reggel 8kor betelefonáltam, fél egyre már kint volt a szerviz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák