Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz UnA #96 üzenetére

    Szerintem azt, hogy általánosságban véve gyengébb minőségűek a Digi szolgáltatásai.
    Én a Tv és Net szolgáltatásukat is használtam régebben és jelentősen instabilabb és rosszabb minőségű volt, mint mondjuk a Telekom szolgáltatása. A fő előnyük az olcsóság, cserébe meg elnézőbbek az emberek, nagy részük amugysem a minőséget tartja szem előtt, hanem az ár/érték arányt.

    Még régebben használtam műholdas Tv-jüket is, ott különösen éles volt a váltás a két szolgáltató közt, a Digi már gyakran egy felhősebb napon akadozott, elment, kisebb esős időnél már totál se kép se hang, míg a Telekom akkor is stabil képet ad, amikor szakad a jégeső és szinte esti sötétséget csinál a vihar, mindezt úgy, hogy még a képminőség is jelentősen jobb.

    [ Szerkesztve ]

  • Sinesol

    veterán

    válasz Gyurka6 #101 üzenetére

    Miért kellene nekem ilyesmikkel foglalkoznom? A szolgaltató felrakja, az ő felelőssége minden, nem vagyok antennaszerelő. Ez kb olyan mintha rendelnél egy rossz pizzát és azt mondanák, hogy nincs azzal semmi gond, csak ezt azt még rakj rá és dobd be kicsit a sütőbe. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Sinesol

    veterán

    válasz bencze #104 üzenetére

    Igen, tapasztaltam diginettel az emlitett dolgot, akad, laggos, pedig elvileg többszáz mbit a letöltési sebesség, miközben egy sima mobilnettel, vagy telekom adsl-el pillanat alatt tölt be bármelyik oldal. Az egyetlen előnye az, hogy torrentnél gyorsan lejönnek a dolgok, ott nem szamit ha néha laggol a sebessége, stabilitása, a legtöbb embernek ezért jó is. Ahogy a szép nagy szám és az olcsó ár is elég mutatós, legtöbben nem a minőségre, hanem a mennyiségre mennek.

    A legrosszabb eset az, amikor ledobja a jelet, legutóbb egy barátomnál, este fél 2 fele ledobta a jelet és vagy fél óráig semmi, nem tudom valami karbantartas vagy mindig ilyen, de ez messze nem normális, nálam otthoni Telekomos net szerintem az elmult 1-2 évben egyszer sem dobta el jelet, de még arra sem emlékszem, hogy akadozott volna bármikor is, kb csak akkor nem volt netem az elmult 6-8 évben, amikor elszállt a router pár évvel ezelőtt, de azt is pár óra alatt cserélték, reggel 8kor betelefonáltam, fél egyre már kint volt a szerviz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák