Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz wintikek #8 üzenetére

    +1 masszívan és a többidre is.

    Azon, amikor régen az öregasszonyok a patakban mostak, ma meg mosógéppel, felröhögtem.

    Két dolgot felejtenek el az "okosemberek":

    1. a fejlődés üteme
    2. hogy ez hogyan viszonyul a Maslow piramishoz, mikor épp melyik rétegben történik az adott technológia szuperfejlődés

    A mosógép a mángorlóhoz képest irdatlan előrelépés minden téren. Idő, erőfeszítés, stb.
    Az elektromos függöny a kézi elhúzáshoz képest ilyen vállat vonós kategória, hogy hmm.. felőlem..

    Nem mindegy, hogy a görbének melyik részén tartunk és hasonlítunk össze mit mivel. Amíg nem volt ekkora kurvanagy luxus a világban, viszonylag kis idő alatt óriásit ugrott a technológia és annak ÉRTÉKE, életünk könnyítése és szolgálata is nagy volt. Most a görbe azon tetején vagyunk, amikor már csak telik, telik, telik az idő, de se az elektromos függöny, se az RGB led nemkülönösebben ad hozzá semmit sem az életemhez. Szerintem ez k*ra nem fejlődés, vagy az, de már csak nagyon csekély értékteremtő képességgel - mert a függöny és az RGB a Maslow-ban valahol rohadtul nem az alsó szintek körül van.

    Bidé: '86 óta volt/van bidé az életemben, de a bidében nem mossuk a szaros seggünket. Érdekes összehasonlítás volt a kolléga által, csak kamilláztam, mi a f*sz és ő ugyanúgy itt él és levegőt szív, mint Te vagy én.. A bidében jobb helyeken a már tisztára törölt seggünket mossuk, amikor a csoki nagyjától már megszabadultunk papírral a wc-n és utána nem egy zuhanyrózsát akarunk feldugni, hanem egy bidére ülve lögyböljük türelmesen a fúvókával a terheléstől megkönnyebbült ánuszunk bordázott izmait, annak reményében, hogy utána nem fog csípni órákig, mint ahogy azt egy rossz törlés esetén tenné. Apropó, rossz törlések és csípéselkerülés: az orosz hadifogságot is megjárt nagyapám csak mosolygott gyerekkoromban is apám úri muriján, a bidén, és megtanított arra, hogy amikor nincs lehetőség kimosni a seggünket egy jóféle termés után, vastagon, többrétegben kell hajtogatni budipapírt és egy jóóóó nagyot kulázni rá és kiváló hatékonysággal semlegesíti az ott lévő esetleges maradékot, ami utána csípést okozhatna. Na de vissza a bidére: aki a wc-n szarás utáni seggtörlést a bidével kezdi egyből, mindenféle budipapírt mellékelve, hát túl azon, hogy néha megnézném, az a kis gyenge vízsugár hogyan kaparja ki onnan az arany maradékát, azért elég gusztustalan művelet utána a széles kagylóban úszni látni ott a motyót, mielőtt nagynehezen leörvénylik. A budi egy dolog, ott megtörténik minden gusztustalan izé, szagok, satöbbi, de nálunk a bidé például a fürdőben van, a fürdő meg külön a buditól, hogy ne a másik orra alá robbantsunk be, amikor kicsit sok lett a tejföl a toroskáposztára. A bidé egy utó-öblítő cucc, embere válogatja, hogy luxus dolog-e vagy sem, szerintem annyira nem kurvajó érzés, hogy az amúgy default ápolt herémet és golyóimat is végigvizezi meg csorgatja az egész seggmosó művelet, olyan idegen nekem a seggtisztító művelettől mint olyantól, de hát akinek ez bejön, csinálja, csak szerintem rohadtul lehet nélküle élni.

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák